Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25504

Kolega ma warsztat  i zastanawia się na powtórnym wprowadzeniem przepalonego oleju. Można by potestować wpływ mieszanki przepalonego syntetyku z mineralnym na silnik np najnowszego fendta.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Do jakiego ciągnika?

  • Like 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebaCzyta    0
18 godzin temu, Elektryk napisał:

Do sałatek tylko oliwa, do smażenia rzepakowy.

w tych przypadkach już mam ugruntowane gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Kolego @Filippp jaki olej Daytona (pełna nazwa) i do jakiego ciągnika?

  • Like 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Mam prośbę, mógłbyś zrobić zdjęcie tego wynalazku?

Sprawdziłem na oficjalnej stronie producenta i nie ma w ofercie takiego oleju, oto link: http://daytonalubricants.com/

  • Like 1
  • Thanks 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Będę wdzięczny za foto. Chciałbym dowiedzieć się z czego i kto to robi? - bo z całą pewnością nie w USA. Przypuszczam, że drukują tylko nalepkę, nic więcej.

Dziś próbowałem się do nich dodzwonić, ale bez skutku. Spróbuję jutro...

  • Thanks 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trobson    0

Szukałem opinii o revline i trafiłem na forum alfaholicy. Zobacz na poniższy link (Post #10528)- opinia o innym typie oleju - ale może dawać do myślenia.

(a może do maszyn rolniczych nie ma aż takiego znaczenia ? Ja chciałem wlać do starej 60-tki revline kratos stou - na razie sie wstrzymałem)

http://www.forum.alfaholicy.org/forum_ogolne_o_alfa_romeo/43-temat_rzeka_jaki_olej_lejecie_polecacie_-1053.html, post 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie zazwyczaj kupujecie olej, może macie jakąś pewną stronę internetową, nie chce kupić podróbki a w internecie dużo taniej niż w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

Ja kupuję w sklepie GalonOleje, ogólnie ceny chyba dosyć przyzwoite w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez nikt933
      Mam zamiar pozmieniac wszystkie oleje w moim ciagniku. Czy ktos moze mi powiedziec jakiej firmy mam kupic? Kolega zaproponawał mi do silnika: Mobil Delvac HP 15W/40, a do skrzyni Agrol- U.
      Czekam na inne propozycje.
    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez SZMEKK
      Witam wszystkich , czy moglibyscie mi udzielic informacji na temat olejow jakie powinny byc stosowane w tym cviagniku.
      Co do silnika i ile ?
      Co do hydrauliki i skrzyni biegow i ile?
      Czy wspomaganie kierownicy ma osobny olej? jesli tak to jaki i ile ?
      Ogolnie jakie oleje polecacie i gdzie??
      Jak wasze SAMCE odpalaja w bardzo niskich tem ? i czy macie jakies swoje sposoby na sprawny rozruch?
      pozdrawiam serdecznie SZMEKK
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Ostatnio wyczytałem na różnych forach że obecnie produkowane paliwo ma małą zawartość substancji smarujących,jedni mówią że to przez normy ekologiczne a inni że przez oszczędność producentów paliwa a układy Common Rail są na to bardzo wrażliwe i mocno skraca to ich żywotność.
      Podobno dolanie oleju do dwusów(Np:Mixol) naprawia ten problem,co o tym myślicie?
       
      http://www.daciaklub...179faccceb7c7f4
       
      Ja myślę że to ma sens tylko zamiast Mixolu lepiej dać jakiś lepszy olej.
       
      P.S Przepraszam za literówkę w nazwie tematu.
    • Przez Andrzej23
      Witam potrzebuje olej do tych marek . Interesuja mnie oleje silnikowe bo nie chce placic w serwisie kupe kasy za olej kory moge kupic w hurtowni . Problem polega na tym ze nie wiem czy lepszy bedzie total czy shell a moze mobil ma ktos moze jakies rozeznanie jakiej firmy bedzie najlepszy olej .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj