Polecane posty

Lukasz1987    61

mogłeś dać link

o link już jest :P


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

wydaje mi się że c-360 da dla niego radę.Bo sam ciągłem podobny 60-ką i nie miała problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

a nie wydaje się Wam że kostrukcja jest trochę słaba. i pytanko do djdawid777: czy z tm przednim wałkiem to duża róznica w uprawie niż bez tego wałka czy wystarczą 2 z tyłu Może dodam ze ziemię to mam raczej lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Przedni wałek rozbija większość grud, po czym kultywator je rozdrabnia a tylne wałki zagęszczą. U nas na wsi są takie agregaty Bometu jeden z przednim wałkiem a drugi bez (ten bez jest starszy). Różnica jest mocno zauważalna na korzyść tego z wałkiem


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

na piasku moj agregat sie zapycha ziemia i musze go na podnosniku trzymac ale jeden przejazd wystarczy,jak by mial z przodu walki to musialbym kolege zapytac jak to idzie.

jaka cena taka jakosc,ale po korzeniach chyba nie jezdzisz zeby go urwac i na dzurawej drodze to tez noga z gazu


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

Lotnik jak wiesz mam taki sam ciągnik jak Ty i ja ciągam agregat jakiejs holenderskiej firmy o szerokości 280 cm i powiem tak jak by miał te 3 metry to nie było by w cale gorzej u mnie ziemie 4 i 5 klasa gdzie nie gdzie 3 i mam jeden wałek z tyłu i spokojnie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

wszystko oki tylko moj nie ma przedniego napedu,oraz ziemie mam inna ciezka ilasta albo bloto ze po osie albo susza to potrzeba granatow by rozbic bryly ,gdzie kupiles agregat i ile cie kosztowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj