Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PaWeL1995    1

wydaje mi się że c-360 da dla niego radę.Bo sam ciągłem podobny 60-ką i nie miała problemów

Wiadomość z agroFakt.pl

mikcom20    22

a nie wydaje się Wam że kostrukcja jest trochę słaba. i pytanko do djdawid777: czy z tm przednim wałkiem to duża róznica w uprawie niż bez tego wałka czy wystarczą 2 z tyłu Może dodam ze ziemię to mam raczej lekkie.

Lukasz1987    57

Przedni wałek rozbija większość grud, po czym kultywator je rozdrabnia a tylne wałki zagęszczą. U nas na wsi są takie agregaty Bometu jeden z przednim wałkiem a drugi bez (ten bez jest starszy). Różnica jest mocno zauważalna na korzyść tego z wałkiem

jacus    95

na piasku moj agregat sie zapycha ziemia i musze go na podnosniku trzymac ale jeden przejazd wystarczy,jak by mial z przodu walki to musialbym kolege zapytac jak to idzie.

jaka cena taka jakosc,ale po korzeniach chyba nie jezdzisz zeby go urwac i na dzurawej drodze to tez noga z gazu

radzik    0

Lotnik jak wiesz mam taki sam ciągnik jak Ty i ja ciągam agregat jakiejs holenderskiej firmy o szerokości 280 cm i powiem tak jak by miał te 3 metry to nie było by w cale gorzej u mnie ziemie 4 i 5 klasa gdzie nie gdzie 3 i mam jeden wałek z tyłu i spokojnie wystarcza.

lotnik    0

wszystko oki tylko moj nie ma przedniego napedu,oraz ziemie mam inna ciezka ilasta albo bloto ze po osie albo susza to potrzeba granatow by rozbic bryly ,gdzie kupiles agregat i ile cie kosztowal?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się