adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

arek92    9

A będzie w nowych modelach ursusa rewers elektrohydrauliczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Tak!!! Tak!!! Ja wierze!!!! Chce kupić!!!! Kupić nowy Ciągnik!!! Do tej pory nie brałem pod uwage ursusa bo nic ciekawego nie oferował >>> 12 biegów i 40 km na h ( śmiech na sali) i te ceny nie adekfatne do oferowanej maszyny i te ich komfortowe ( inaczej) kabiny 82 decybele ;[ Ale skoro mówicie że takie nowości mają być skrzynia ZF nowa maska leprza kabina i mocniejszy silnik 8024 wskazuje na to że będzie to ciągnik powyżej 100km ( żeby tak miał w opcji jeszcze miękką przednią oś amorki kabiny odzielny zbiornik na hydraulike zewn. i gwarancje na 7 lat jak kija ten producent samochodów , to poważnie sie zastanowie nad kupnem Naszego!!! polskiego!!!! URSUSA!!! na Agrotechu w kielcach będe na pewno , i tak miałem jechać ale oglądać inne marki a tu prosze i ursusa sie obluka ( nareszcie coś drgneło w tej naszej narodowej marce ciągników, szczerze bym sie cieszył gdybym na podwórku miał jakiegoś nowego ursusa ale musiał by być to wybór mądry a nie głupi , nie jestem zbytnim fanem WM ale może kojażycie odcinek co maślana obstawiał tylko mecze z udziałem polskiej reprezentacji ? to zapytali go dla czego opstawia tylko jak grają nasi* to odpowiedział że jest patrijotą to zapytali sie go: skoro jesteś patrijotą to dla czego obstawiasz na niekożyść polaków to odpowiedział że jest patrijotą a nie idiotą. ja tak samo chce być patrijotą ale mądrym a nie głupim.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W Kielcach z nowych modeli to będzie tylko 8024 i może sadownik w wersji 4x4, bo coś prezes o tym wspominał. Z 12 konstruktorzy nie wyrobią się do marca.

Rewers elektrohydrauliczny na razie ma być w serii ciężkiej, a w mniejszych modelach mechaniczny.

Z resztą dużych zmian w wyposażeniu raczej nie będzie, bo i tak jak na firmę, która ledwie ciągnie jest to duży krok do przodu.

Marcin04 - a jakie jest pierwsze wrażenie po ujrzeniu nowej maski z kabiną, lepiej to wygląda niż obecnie?

A co do tego 5524 z Allegro, to dlatego nie kosztuje 130 tys., ponieważ ma kabinę od 5024 i jest z rocznika 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Mike czyżbyś był insajderem???? ;[ ;[ Nareszcie ktoś kompetentny. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

maska którą widziałem była modelem bodajże z tektury a na komputerze w całości wyglądała całkiem okazale ale jak już pisałem nie jestem na 100% pewny czy jej nie zmienili


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Z ta stroną jest jak z Ursusami - opakowanie nowe ale w środku po staremu. ;[ choć trochę pozmieniane. Dwie uwagi: mało danych (choćby o wyposażeniu dodatkowym) i druga uwaga odnośnie pisania opinii w zakładce opinie - ludzie moga wypisywać różne bzdury także powinno to być moderowane a nie zostawione samopas choć w zamyśle pewnie było zebranie opinii z rynku o produktach. A poza tym spoko. Mam nadzieję że będzie częściej aktualizowana niż ta co była. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Widzieliscie dane 8024? 110km 4500kg udzwigu EHR opony 480 i 380. Mocny jest ciekawe jak bedzie wygladał i jaka skrzynie otrzyma bo ta 12/4 z danych to niespecjalna jak do takiej mocy ale mysle ze najwiecej od ceny bedzie zalezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i strona od razu lepsza, mogli by dać więcej danych technicznych i zdjęć ciągników. Czy któryś z kolegów nie wie czy ursus będzie też w Sosnowcu na "Agrosilesia"? Może na te targi dokończą 12-stke, ja bym się cieszył jak by chociaż 8024 przywieźli ;[ . Ciekawe czy jego zdjęcie dodają przed czy po targach ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

nie chciałem wam nic mówić i zrobić niespodziankę w niedzielę wieczorem- stronka miała ruszyć od poniedziałku w sieci wygląda o wiele lepiej od tej którą widziałem w ferie w fabryce


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

@(110km 4500kg udzwigu EHR opony 480 i 380@). to cos słabo z Ursusem nie ma cudów na 110 km to lepiej mogli podnośnk dopracowac i opony inne dać ;[ ;[


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

To i tak wielki postęp jak na taką fabrykę ;[

Jestem ciekaw tej nowej stylistyki ;[


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Haha ;[ Jeszcze rano patrzyłem i była stara stronka a teraz ;[ Niby faktycznie że opakowanie nowe a to co w środku stare ale czas wszystko pokaże. I byle do Kielc. Szkoda że mnie tam nie będzie ;[ Ale za to może będą w Lublinie :(


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Tak! Będą one od 29 do 30 maja ;[


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ogladałem na af zdjęcia 5524 i 6824 powiem tak jdzie ku lepszemu. Nie wiem czy w tej skrzyni 8x8 nie bedzie za mało biegów. Biegi zakresu szosowego czyli h bedą dośc mocno rozrzucone jesli skrzynia ma mieć 40 km/h. lepsza była by 12x12 no ale to i tak postep że lewarki są z boku chociaż dźwignie rewersu można był dać przy kierownicy nie była by to duża komplikacja. Te kwadratowe halogeny na dachu kaibiny z przodu mogli by zmienić maska nie jest za ciekawa dobre jest to okno z tyłu kabiny na dole poprawia widoczność. Ogólnie ciągnik wyglada nieźle gdyby wprowadzili go jakieś 5 lat temu, zobaczymy jak bedzie z ceną konkurencja jest duża. Napewno w porównaniu z zetorem atutem bedzie lepszy silnik odnosząc ursusa do jd 5 M w ursusie chyba chińskich części nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

No nie weim czy silnik będzie taki lepszy niż w Zetorze ;[ z reszt są to bardzo podobne jednostki ;[ A co do JD to Ursus napewno ceno bedzie z nim wygrywał a ludzie nie będą patrzyli czy cześci są wyprodukowane w chinach jak się ktoś uprze i bedzie chciał JD to mu i tak nie przegadasz tego ;[ :(


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

no ostatnio oglądałem zdjęcia ze w case quatraku były tylnie ramiona podnośnika z chin , a strona ursusa nawet nawet ale prosiłbym więcej danych ;[


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Perkins to perkins co by nie pisać lepszy niz ten w zetorze. Zreszta po kodzie silnika widac że jest to model z najnowszej serii perkinsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ursus w drodze emisj spalin i oszczedności idzie w dobrą stronę , ale i sporo jest do dopracowania ;[


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mojm zdaniem troche przespali tzeba było taki ciagnik zrobic minimum 5 lat temu zdobyli by klientów i kase na dalszy rozwój teraz rynek jest zapchany sprzedaż spada więc cięzko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

no napewno klientów by zyskali jakby wprowadzili je 5 lat temu inne marki 5 alebo więcej lat temu były mało znane a teraz są na pierwszych miejscach w sprzedaży


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj