Skocz do zawartości
Piotrekk1989

Kwaśne mleko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mleko

Witam mam pytanie mleczarka nie odebrała ode mnie mleka bo podobno droga była zawiana (a to nie prawda) i teraz mleko się skwasiło i nie wiem co zrobić proszę o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek3220    593

Jeśli jest to nie z twojej winy wal prosto do mleczarni jest to ich święty obowiązek odebrać od ciebie mleko [przynajmniej u mnie mleczarnia Ozorków] miałem takie przypadki, jest to wina kierowcy jak mówisz że droga była przejezdna. Dzwoń do nich ktoś musi przyznać się do winy

FARMER1313    1

Wal prosto do mleczarni przecież ty nie ponosisz odp za to czy drogi publiczne są przejezdne. A przy jakiej drodze mieszkasz? U mnie tez czasami są obsuwy ale nawet o 2,00 przyjadą. Ja radzę jechać do mleczarni i za***ać w pysk kierowcy bo pewnie mu się nie chciało i ściemę puścił że droga zasypana a mleczarnia niech kasę oddaje ty zrobiłeś co do Ciebie należy wydoiłeś i schłodziłeś to oni d*py dali. Ale znając życie bez rękoczynów tam się nie obejdzie :D twardo postaw sprawę bo oni lubią chłopa kantować i za wszystko zawsze dostawca winien :D

andrzej2110    529

Powiedz ze droga była na tyle przejezdna ze dało się dojechać. A to ze kierowca nie chciał to niech mleczarnia jego ściga z to .

FARMER1313    1

700 l X 1 zł to 700 zł w plecy przez takiego sk*******a Ale oni wymagają masz 400 001 kom somatycznych i zaraz pozaklasowe :)

Thomas2135    1188

Jak Ci się mogło mleko skwasić, przecież jest zima? U mnie kiedyś latem, gdy zabrakło prądu, bo drzewo zerwało linię to oddałem lekko skwaśniałe mleko, było czuć zapach, ale nie pytałem, czy mogę je oddać. Poszło i tyle i nic z tego powodu nie miałem, ale moja była mleczarnia nie stawiała surowych wymagań.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się