Wojtek1693

Zetor 25 vs Ursus C-330 a może T 25 co lepsze!!!

Polecane posty

Wojtek1693    44

Wasze opinie.....który z ciągników jest lepszy Zetorek , C-330 czy Rusek ???.Słyszałem rózne opinie ale raczej obstaje przy Zetorku biggrin.gif

Edytowano przez Wojtek1693

Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

tęz tak bym stawiał na c-330. Łatwy dostep do części łatwa naprawa no i chyba najbardziej popularny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Yyy... Moim zdaniem zetora 25 nie ma o brać (ale to tylko moje zdanie). Najlepiej było by chyba C 330.

Osobiście bym polecił zetora 3011 ( 3 cylindrowy silniejszy od c 330, a słabszy od c 4011) mam takiego zetora i osobiście polecam (dużo części pasuje od c 4011)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w okolicy pracuje jeszcze ki9lka zetorków 25 (u mnie w wiosce 1) własciciele jakoś specjalnie nie narzekają tyle że służą one jako ciągniki pomocnicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak C-330. Rusek i Zetor 25 mają sprzęgło jednostopniowe. Poza tym najmłodszy zetor i tak będzie miał ok. 50 lat, i jest on słabszy od naszej trzydziestki o 5KM. Więc lepiej wziąć C-330.Jest to popularny i lubiany ciągnik przez rolników. (to jest tylko moje zdanie). :D I tak jak pisał @damian95 jest łatwy dostęp do części zamiennych.

 

 

Pozdrawiam Rolnik122894


-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Witam, jestem posiadaczem zetora t-25k od 3 miesięcy narazie przechodzi remont, za kilka lat będe go chciał sprzedać jako zabytkowy traktor i coś na nim zarobić, i następnie kupić ursusa. Temat załorzyłem ponieważ chce zobaczyć wasze opinie na ich temat :D


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Billie    0

a moze tak cos od autora? ile chce na ciagnik przeznaczyc? ile ma pola? co ciagnikiem bedzie robil?

ja szczerze jak popatrze na allegro to jak widze c-330 z 1975 roku za 11500 zl to sie plakac chce. za taki stary ciagnik mam tyle dac? no bez przesady.

t-25 wcale nie jest gorszy od c-330. wystarczy obciazniki od c-355 zalozyc i gitara :)

c-330 wedlug mnie jest o wiele za drooooogi. t-25 za 8,9 tys zl kupisz i to w dobrym stanie, mozesz mu jeszcze wspomaganie zrobic + remont i jeszcze taniej wyjdzie niz ciapek

jak sie ciagnik sprawuje to zalezy od wlasciciela, jeden bedzie narzekal a drugi chwalil. i prosze was nie piszcie ze t-25 to gowno, ze ciapek jest najlepszy. rusaj ma swoje wady i zalety i rozniez c-330 nie jest doskonala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Zetor 25- moim zdaniem jedynie do celów kolekcjonerskich, może być problem z częściami.

Ursus 330- mały, zgrabny ciągnik do wszystkiego

T-25- nie jezdzilem takim i nie moge nic powiedzieć


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

ja obstaje za c 330 jest mały zwinny mało pali (wszystkie te ciągniki mało palą) łatwy dostęp do części i jest łatwy w eksploatacji :D


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też obstawiam na 30-stkę mój ojciec 40 lat temu miał 2 zetory k25 i mówił że tego by już w życiu na podwórku nie chciał :lol: robił nimi zdaje się 3 albo 4 lata i później kupił c4011 i jak mówił poczuł się o 100 procent zdrowszy :P a co do T25 to też nie jestem przekonany u mnie ci co je mają to na nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Ja jestem za C-330 sam mam taki traktor i polecam. Mało pali, mało awaryjny, do lekkich prac w sam raz. Zetor to już raczej tylko żeby w ogródku postawić jako zabytek a o T-25 nic nie powiem bo nie miałem styczności z tym radzieckim cudem techniki. :lol:

 

 

damianowski twoja wypowiedź nie jest za bardzo przekonująca, uzasadnił byś ją czymś a nie tylko piszesz "c-330"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Jak małego Zetora to lepiej już 2511 jest sporo młodszy od 25

a cena jego będzie porównywalna do ceny o 10 lat młodszego Vladimirca :P

Za C-330 moim zdaniem ludzie za dużo cenią <_<


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

polecam t 25 czyli wladimirec:)

tak samo latwy dostep do czesci i tak samo jak 30 malo pali..

jezeli jest dobrze uzytkowany bedzie sluzyl wiernie i bez awaryjnie..:)( z reszta jak kazdy ciagnik czy sprzet)

minus dla niego to jednostopniowe sprzeglo.. ale nawet to nie przeszkada w pracy z rotacyjna czy innym sprzetam swoim nawet prasowalem (prasa classa :P )co tam ze wolno wazne ze bale z tylu wypadaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez lukasz1337
      Witam Mam zamiar kupic renault ze skrzynią traktonic(chyba tak sie nazywa) oraz rewersem elektro... szukam opini ...
    • Przez Theprzemo205
      Witam. Przetarł mi się zbiornik paliwa w 60 -tce. Może ktoś z was kleił zbiornik? Jeśli tak to jakiego kleju użyć. Wgl czy jest to możliwe zaklejenie.
    • Przez Gregster
      Witam, zakupie ciągnik rolniczy o mocy około 100-120 koni mechanicznych. Cena 70-90 tys. Rocznik powyżej 1990. Fajnie jakby był z ładowaczem czołowym. Województwo kujawsko-pomorskie, mazowieckie, wielkopolskie, pomorskie, łódzkie. Rozważę każda propozycje. Pozdrawiam
    • Przez patataj_
      Witam, mam problem z wyjściem wału z silnika trzydziestki, a mianowicie Koło zamachowe jest zdjęte i aluminiowy uszczelniacz też. Wał w środku jest odkręcony, wszystkie te mocowania są poodkręcane A wał nie chce wyjść. Jak go wyjąć? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj