Zaloguj się, aby obserwować  
lisek1000

claas rollant 46 roto cut

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lisek1000    0

Witam!!!

Mam prośbę do użytkowników pras Claas rollant 46 roto cut, jak się sprawują te prasy i czy Pronar Zefir 85 85KM nie będzie miał za ciężko w tej prasie? Szykuje mi się kupno takiej prasy i na co zwrócić uwage przy jej kupnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okejas    2

ciężko jedynie może mieć z nożami, ale jak ich nie będziesz używał to będziesz śmigał z nią elegancko. no i pozostaje kwestia hydrauliki...musi być dość wydajna żeby klapkę utrzymać...a po za tym to prasa bardzo wydajna i co najważniejsze mało awaryjna...u mnie awaryjność jest wręcz znikoma...jedynie łańcuch mi się urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorczyk    0

ja mam 46 i sprawuje się bardzo dobrze i mam pytanie czy moja renia 100 pare koni posiągnie prasę z rotorem i nożami bo mam zamiar zmienić na 46 RC pytam ( okejas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okejas    2

tak jak semos napisał 100 koni wystarczy ja swoją ciągam fendtem 309 i jak na nożach pojadę to go potrafi nieźle przydusić ale jakoś daje rade...kiszonkę staram się tak robić aby nie poprzerastała i nie trzeba noży używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Również polecam tą prase. U mnie ciąga ją zetor 8045 i spokojnie daje rade. Co do awaryjności to nie mogę narzekać w tym roku pod koniec nie działało mi centralne smarowanie bo miałem syf w zbiorniczku na spodzie i wydaje mi się że mogła tego pociągnąc i sie przytkała ale to trzeba rozebrać i wymyć może rozbierał ktoś tą pompke lub miał podobny przypadek???

Ogólnie prasa godna polecenia a jak bedziesz miał jeszcze siatke to rewelacja. W sąsiednij wsi znajomy ma też taką i nie narzeka i własnie namówił nas żeby ją kupić a jak już kupiliśmy to mi mówił jak masz jechać prasować to tylko rano i pod wieczor nie ma sensy jechać w południe a u mnie jakoś nie ma problemu ze zbieraniem i zatrzymywaniem się balota (odpukać).


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

znajomy taką prasę ciąga C-360 i ma ciężkawo ale daję radę (oczywiście noże ma rozłączone) to zetorek powinien sobie z nią poradzić :D


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

moim zdaniem powinien pociągnąć ale zapasu mocy to raczej nie będzie bo ja mam rollan 66 i chodzi z 914 to przy dobijaniu mu troszke mocy brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

tak tylko Twój claas rollant 66 robi dużo większe belki bo 160x120, a claas rollant 46 robi 120x120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

tak tak własnie przez to mówie że powinien pociagnać ja 360 tylko że nie będzie miałzapasu mocy boto będzie zestaw w przyblizeniu tak proporcjonalny jak mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Ja 46RC ciągam 100 konnym MF


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek1000    0

Mam prośbę, jeśli mój ciągnik ma będzie miał ciężko z claasem to co powiecie na temat pras walcowo łańcuchowych, np. prasa rolująca Ford Maxi 1200? Ta prasa to to samo co Sipma Z-569/1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

siema mam pytanie . Znajomy ma prase class rollant 46 roto cut i ciąga nią zetorem 7245 Jak to może iśc zetor 6okm z załaćzonymi nożami jak tu czytam że 80km to przymało??? Moze mi ktos mi wytłumaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

Witajcie koledzy

Z tego co tu wyczytałem Zetor 7211 nie pociągnie rollant'a 46?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrz17xd    0

Bardzo dobra prasa jest wydajna i bezawaryjna ładne bele wychodzą z niej a 85 koni da radę przy tej prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

@cuabab pociągnie tylko bez noży i nie zbije tak mocno . ja kiedyś ciągałem swoją 46rc zetorem 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdafi    0

a mam pytanko co do tej prasy.mam ja od niedawna i jeszcze nie pracowalem nia w polu.zauwazylem ze na jednym z walcy,tym przy aparacie do siatki ,na wypuklosciach sa male dziureczki. i to na kazdej doslownie.swiadczy to o spracowaniu maszyny ? ma ktoś coś podobnego w swojej prasie?

Edytowano przez asdafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj