ferdek1

Members
 • Ilość treści

  664
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

O ferdek1

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 03/04/1973

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  pow. Kępno

Ostatnio na profilu byli

9145 wyświetleń profilu
 1. Jak masz na czas określony to nawet kary zapłacisz a jak na czas nieokreślony to nie trzeba wypowiadać. Nic nie wypowiadałem a zmieniłem i bez kosztów. Mój operator to Energa a jak to u innych operatorów wygląda to nie wiem.
 2. Podpisz nową umowę poprzez internet i ciesz się taryfą G.
 3. Mam jeden licznik mam działy specjalne produkcji rolnej przez które to zmieniono mi taryfę na C12 . Działy specjalne prowadzę nadal ale taryfę mam G11 ( od 2 lat) z cenami ustawowymi. Tak jak pisałem wcześniej wszystko załatwiłem drogą elektroniczną. Poprzez BOK nic nie szło załatwić, znaczy szło ale wciskano Mi magiczną ofertę"K" gdzie ceny były wyższe i jeszcze jakieś ubezpieczenia i duperele .
 4. Witam, ja po ponad 15 latach na taryfie C od dwuch jestem na taryfie G . Wszystko załatwiłem przez internet i nawet stawkę mam bez "K" czyli ustawową. W biurze obsługi klienta nic nie szło załatwić.
 5. Mam w wersji papierowej , na alledrogo jest po polsku http://allegro.pl/instrukcja-obslugi-claas-mercator-75i75r-po-polsku-i6950278499.html#thumb/1
 6. Górska oś to jest taka szeroka. Ja mam mojego na opylenie bo kupiłem dominatora 98sl. Niestety nie mam kabiny a rura jest mechaniczna.
 7. Za mocno otwarte sita lamelowe w pszenżycie na 10 mm, owies na fi 16 a pszenżyto na fasolce jeśli masz a jak nie to na fi 12 W owsie wiatr na połowę przymknięte przesłony a w pszenżycie otwarte osłony na maxa. Uporałeś już się z problemem?
 8. Numer masz wybity jak otwietasz klapę do młocarni to jest z lewej strony na ramie obok kalamitki co smsrujesz bęben młocarni
 9. Podręcznik napraw Claas Dominator 108, 98,88,78 SL\S Ja upiłem na alledrogo to są 2 tomy. O siłownikachmotowideł są 2 strony.
 10. W podręczniku napraw jest opisane jak prawidłowo odpowietrzać siłowniki nagarniacza co po kolei robić. W lewym siłownimu nagarniacza są 2 zaworki.
 11. 7 to wygląda jak grzebień coś takiego widać też na podsiewaczu to takie druty ( właściwie to tam nigdy jeszcze nie zaglądałem) Słomę na podsiewaczu masz drobną czy długą . jak drobną to wentylator ją wydmucha.
 12. Ja mam mercatora 75 i dom98 i przy nich pod młocarnią jest dżwignia do domykania klapek taki wystający drut ( w 98 mam dwie dźwignie)
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj