Skocz do zawartości
kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

janusz20    105

łancuchowa sipma i bela 150cm?

120 około 180kg

Edytowano przez janusz20

dom    1

Unia famarol 1,8v 11zł za bele z siatką zależne od wielkości pola i pokosu. Poludniowa wielkopolska i dolny śląsk (powiat ostrzeszowski i okolice sycowa).

Wiadomość z agroFakt.pl

kazikrol    5

Ile brać za orke Mccormickem MtX 135 + pług unia grudziądz 4+1 ?

Ile brać za wywóz gnojowicy Mc i wozem asenizacyjnym JOSKIN modulo 2 7000L ME?

aster453    24

małopolska czy ktoś kosi kukurydzę sieczkarnia samojezdną jeśli tak to za ile / ha ? Małopolska północna

soltys48    315

słomę prasuję po 11 za belkę 120/120 owiniętą sznurkiem i 10 za siatkę-siatka/sznurek po stronie zamawiającego, prasuję prasą zmiennokomorową JD+ciągnik 60 km,klientów mam aż nie mogę przerobić

rolnik22    2

Jaka cena za godzinę koszenia kukurydzy sieczkarnią Fortschritt?

Edytowano przez rolnik22

Marek8606    0

Jaka w tym roku będzie cena za ha koszenie kukurydzy sieczkarnią samojezdną Suwalszczyzna i okolica ? W zeszłym roku brali 900zł/ha. Sieczkarnia bezrzedowa + 3 ciągniki z przyczpami wielkogabarytowymi

koszenie kukurydzy sieczkarnią class jaguar model 860 chyba + 2 zestawy z rozrzutnikami 900zł/godz

Edytowano przez adrianJD8330

janek82    3

ile wziasc za ciecie kukurydzy dla krow sieczkarnia jednorzedowa usluga raz dziennie przyczepa 3,5 t bez nadstawek?? pilne

jankes123    5

Panowie ile można brać za Talerzowanie Ursus 1214 + Unia Cut L 3.2m ?? :)

no a ile zrobisz w godzine ja mysle ze te 120 zł z ha to powinienes wziasc a ile brac od siania poznaniakiem 2,7 z ha i rozwalanie obornika rozrzutnik 4,5 tony z zetorem 100 konnym i c330 i cyklop ile na godzine calym zestawem ?

janczar810    245

Ile brać za koszenie łaki ok. 20ha z programem tzn. ptaszki po 1sierpnia zaznaczam iz ta łaka jeszcze nigdy nie byla koszona mam zamiar brac od ha. i cale "siano" biore ja i jak sporzadzic jakoś umowe o wykaszanie na np. 5lat bo wiadomo teraz wyrownam kosiarka łąke a on i za rok łake zabierze a wiec jak sporzadzic umowe

a zestaw to :) C360+1.65m rotacyjna

mam bydło a z łakami u mnie krucho natomiast ta łąka jest strasznie zakamieniona i nierówna

kemper    0

Koledzy,ile brać za godzinę usługi kombajnem ziemniaczanym jednorzędowym HASSIA + URSUS 3512?

Pozdrawiam.

Edytowano przez kemper

hubertuss    483

Mnóstwo pytań i niewiele odpowiedzi. Ludzie czy tak trudno wam policzyć ile np pali sprzęt na godzinę, jakie ponosicie koszty tej usługi? Zestawić to z lokalnym rynkiem usług, wziąc pod uwagę ile kosztuje wasz czas. I wyjdzie wam stawka. To banały na poziomie szkoły podstawowej do których potrzeba jako takiej znajomości tabliczki mnoże nie i chwilkę pomyslunku. Co komuś dadzą ceny usług z drugiego końca polski skoro w jego okolicy są inne realia itd.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.