JEDREK

Ceny siana i sianokiszonki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DUCH1986    3

Tematy połączone

 

Ile maksymalnie dawać znajomemu gospodarzowi za jedną kostkę siana z sipmy z224 i ile za kostkę słomy?

 

U nas (ok. Krakowa) siano 400 zł/tona słoma 300zł/tona wszystko w małej kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku sprzedawałem po 45zł za nie owiniętą prosto z pola w tym roku chyba ta cena zostanie. wczoraj już dostałem zamówienie na 200szt a użytki to trawy siane po zbożach i obecnie w ekologi a trawa to różne ale zawsze z sporym dodatkiem koniczyny czerwonej łąkowej lub szwedzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Rozumiem że Ty tniesz i zbierasz? Tak? Czy to gotowe bele?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myciu    24

sprzedam bele  z 2014 roku I i II pokos 70zł za sztuke woj.małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

suche siano 150 sianokiszonka ponad 200 słoma 50zł

handlarze zacierają ręce przywożą całe tiry czarnego i zatęchłego siana a chłopy płaczą i płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42

Drogo tam macie. Ja słomę z pod dachu suchutką, piękną i po zmiennokomorówce sprzedaję po 40 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalk13    26

a sprzedałem 80 szt po 100 zł sianokiszonkę widzę ze trochę za tanio wziąłem

A ile lat miał ten uz co robiłeś te bele? Który pokos i jaka jakość? No i najważniejsze jaka waga jednego balota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Dostałem propozycję zasiana 2 ha mieszanką owsa, wyki i peluszki. Koleś sam sobie to chce prasować i owijać oraz zwozić. W związku z tym mam 2 pytania a mianowicie ile powiedzieć za belę 120 na 120 oraz ile takich bel może być z tych 2 ha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

jakie u was ceny sianokiszonki, gps w belach ? jak z plonami w tym roku ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armand    25

Zapraszam do zakupu bel sianokiszonki - bele 130 cm w siatce, prosto z pola (do owinięcia u kupującego).

Towar: mieszanki DSV (Country 2012,2013,2014,2006, 2055, 2053, Futtertrio, 2401), koniczyny z trawami, czyste koniczyny i lucerny, mieszanka motylkowych Country 2057.

Ceny od 70 zł/szt.

Dostępne również owinięte bele.

Dowozimy autami krytymi po 40 szt - trasy wyceniane indywidualnie. Dowozimy bez problemu w dniu zbioru w województwach Warmińsko-Mazurskim, Podlaskim i Mazowieckim.

Zapraszam do kontaktu :)

PS Zachęcam do odwiedzenia nas - Karolewo k. Kętrzyna - można wybrać materiał z jakiego zrobimy bele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktory to pokos jesli mozna wiedziec? Bo jesli to ta trawa ze zdjecie ktore wrzucales w innym temacie to slaby towar jak za taka cene stara trawa pewnie bialko 14-15% i duze wlokno czyli to samo co ze zwylkej łąki tylko wczesniej skoszone.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armand    25

Ktory to pokos jesli mozna wiedziec? Bo jesli to ta trawa ze zdjecie ktore wrzucales w innym temacie to slaby towar jak za taka cene stara trawa pewnie bialko 14-15% i duze wlokno czyli to samo co ze zwylkej łąki tylko wczesniej skoszone.

ee stary towar? nie kojarzę... są czasem lekkie przerośnięcia w tym roku w związku z pogodą ale nie ma nic starego... robimy po 4 pokosy (niektóre użytki nawet 5) więc nie ma coś się tu zestarzeć ogólnie rzecz biorąc. Użytki podsiewane wiosną kończymy 2 pokos (1wszy był przerośnięty na nich można powiedzieć jak już, bo czekaliśmy aż młode się rozwiną... a było sucho i zimno swego czasu), a reszta leci 3 pokos i zaraz 4rty. Najlepiej zapraszam do nas - zobacz co i jak i rezerwuj dany towar - szajsu Ci nie znajdę nawet, no chyba że chcesz ptaszkowe tematy po 40 zł ale to idzie osobną drogą na opałówkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez vailus
      Witam. Zastanawiałem się ostatnio czy ma sens robienie sianokiszonki troszkę inną metodą niż pisze w książkach. A mianowicie scinalbym trawę scinaczem zielonek i wozilbym to w pryzme od razu. Moje pytanie brzmi czy ma to rację bytu? Bez siekania i przesuszania? Oczywiscie byłaby dobrze ugnieciona pryzma i jeśli to konieczne dodałbym zakwaszacz. Dodam że nie posiadam prasy zwijajacej a usługa jak to usługa.. Jest dostosowaniem się do kogoś.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez damianoooo
      Witam Planuję zakup przyczepy mianowicie Mengele lub krone titan. Mam pytanie odnośnie która z przyczep jest lepszym wyborem dodam, że oprócz sianokiszonki woziła będzie jeszcze kukurydzę łąk mam około 18 ha. Mam pytanie również na temat rozdawania paszy z pryzmy mam wycinak szczękowy lecz aktualny budynek nie pozwala na wóz paszowy. Jak to jest z rozdawaniem jej ręcznie z wyciętej kostki słyszałem, że lepiej niż z bel ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj