JEDREK

Ceny siana i sianokiszonki

Polecane posty

Gość   
Gość

Jesli robimy swiewke to kosiny normalne a nawet wcześniej bo wtedy odkrywamy darn i mlode rosliny maja miejsce na wrzost i krzewienie napewno przetrzymanie trawy tu nie pomoże a wrecz zaszkodzi. Zdjecie bylo w temacie ceny nawozow. Na olx podobne zdjecia koniczyny w pelni kwitnienia i myslisz ze bedzie tam więcej jak 15bialka? Jesli chodzi o ta 2055 to bardzo szybko odrasta oxzywiscie jesli jest wilgoc ale szybciej niz inne trawy takze aby miec bialko rzędu 17-19%powinno kosic sie ja 5 razy

Armand    24

A siano dobrj jakosci w jakiej cenie? czy wszystko w folie idzie?

Jeśli chodzi o siano to z I pokosu trochę było... część zostawiliśmy sobie, a reszta szybko poszła.

Teraz niestety od kilkunastu dni nie ma nawet szans na dobre siano... codziennie deszcz.

Jesli robimy swiewke to kosiny normalne a nawet wcześniej bo wtedy odkrywamy darn i mlode rosliny maja miejsce na wrzost i krzewienie napewno przetrzymanie trawy tu nie pomoże a wrecz zaszkodzi. Zdjecie bylo w temacie ceny nawozow. Na olx podobne zdjecia koniczyny w pelni kwitnienia i myslisz ze bedzie tam więcej jak 15bialka? Jesli chodzi o ta 2055 to bardzo szybko odrasta oxzywiscie jesli jest wilgoc ale szybciej niz inne trawy takze aby miec bialko rzędu 17-19%powinno kosic sie ja 5 razy

"Powinno się" a praktyka tzn to na co nam pozwala stanowisko i w tym roku dodatkowo pogoda to istotna kwestia ;) ale oczywiście potwierdzę, że "powinno się" 2055 kosić nawet 5 razy (na dobrym stanowisku, z wilgocią i dobrym nawożeniem). 

Co do "robienia wsiewki" to też zależy jaką tą darń mamy. Akurat to co wspomniałem to była golizna wiosną, a wsiane zostały szybko rosnące życica westerwoldzka i koniczyna perska. Pole po 2 pokosach zaorane pod rzepak.

Co do olxa / cen etc. na taki towar mamy niższą cenę - nikomu go na siłę nie wciskamy.

Jeśli zależy Panu na określonym towarze to jak wyżej pisałem - zapraszam do nas - można zarezerwować określoną opcję - jeśli z przyczyn niezależnych od nas np. przerośnie to po prostu jej Pan nie kupi. Nie bierzemy z zasady żadnych zaliczek. Robimy tysiące bel i na prawdę proszę mi uwierzyć, że nie chcę wcisnąć komuś słabego towaru żeby mieć 2 bele więcej z hektara.

Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Supplisek    2

Sprzedam siano łąkowe w belach 120x120 po prasie metal-fach walcowej.

Warmińsko-Mazurskie, powiat Giżycko

Cena 60zł/szt.

Bele przechowywane pod dachem.

530608005

Panowie po ile u was cenią za garażowaną bele słomy, siana oraz sianokiszonki o rozmiarach 120?
Bo patrząc po ogłoszeniach to jedni wystawiają za grosze a inni cenią jak za złoto ;)

krycha-cc    0

Kochani mam do sprzedania sianokiszonke z 2016 r woj. świętokrzyskiego wiecej informacji udzielam telefonicznie 692770983

krzychuuuuu    45

Mam ugadane z gościem ze z jego laki zbiore siano,sianokiszonkę i zapłacę mu 20 zł od balota. On skosił i przezucil a ja zgrabię sprasuje i zwiozę. Łąki średniej jakości a prasował będę pasówka. Cena przystepna?

szymon09875    315

Kupilem żyto w belach 160x120 50 zl sztuka. Jakos super, byki chętnie jedzą cena tez przystępna także jestem zadowolony :)

Sprzedałem 200 kostek siana po 3,5 za kostkę. Kostki średniej wielkości. Jakby ktoś był zainteresowany to mam jeszcze do sprzedania siano w małej kostce i sianokiszonkę.

Zetbiz18    0

Witam sprzedam sianokiszonkę w belach 70zł/szt była dawana do analizy i wyszła bardzo dobrze przy kupnie chętnie udostępnie wyniki

Siano 50zł/szt skladowane w stodole

Woj. Podlaskie Powiat Augustowski 

tel. 515696384

myciu    14

sprzedam sianokiszonke w belach 120×120 100 sztuk 1 i 2 pokos po 80zł woj.małopolskie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez damianoooo
      Witam Planuję zakup przyczepy mianowicie Mengele lub krone titan. Mam pytanie odnośnie która z przyczep jest lepszym wyborem dodam, że oprócz sianokiszonki woziła będzie jeszcze kukurydzę łąk mam około 18 ha. Mam pytanie również na temat rozdawania paszy z pryzmy mam wycinak szczękowy lecz aktualny budynek nie pozwala na wóz paszowy. Jak to jest z rozdawaniem jej ręcznie z wyciętej kostki słyszałem, że lepiej niż z bel ?
    • Przez Bocian6230
      Witam wszystkich , mam pytanie odnośnie sposobu robienia sianokiszonki. Jak według Was jest lepiej, bale czy pryzma ? Oczywiście wiem,że w pryzmie jest taniej i szybciej ,ale czy jakość nie jest gorsza? Czy bale są lepsze ? 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj