Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tracker    650

Mój dziadek był starszy od babci o 14 lat i przeżyli razem 55 latek.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

moja żona też jest młodsza ode mnie o 7 lat. 3 lata po ślubie, a razem ze sobą jesteśmy 9 lat. Nie zgodzę się też ze stwierdzeniem, że po latach dopiero widać różnicę - wręcz przeciwnie. Im młodsi, tym bardziej widać różnicę, to z jednej strony jeszcze dziecko (nastolatka), a z drugiej dwudziestoparo latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kiedys wspominalam o roznicy wieku w zwiazku.

 

7 czy 10 lat to widzi sie roznice jak ma sie 15lat a druga osoba 25, a gdy jest sie juz tak kolo 50tki 60tki to tej roznicy juz nie widac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Znam małżeństwo, gdzie mąż jest starszy od żony o 15 lat. Szkoda tylko, że mają jedno dziecko. Ale po ślubie są już 19 lat i dalej razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Mnie duża różnica wieku nie przeszkadza, ale mężczyzna musi być starszy inaczej niezręcznie bym się czuła, choć wiadomo nie wiek świadczy o dojrzałości i mądrości człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Mnie duża różnica wieku nie przeszkadza, ale mężczyzna musi być starszy inaczej niezręcznie bym się czuła, choć wiadomo nie wiek świadczy o dojrzałości i mądrości człowieka ( choć wyjątek bym mogła zrobić dla razor275 :wub: )

 

Takem se wlasnie ja zrobila, mam starszego, on ma seksowna du...e :D On nie mysli mnie zdradzac, a ja doje z niego kase :lol:

 

Tak sie trza ustawic :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Bananku coś ty wymyśliła, nawet jeśli to ironia :wacko: przecież czytając Twoje posty i nawet oglądając zdjęcia w galerii nie od dziś wiadomo że tyrasz na gosp i należy Ci się wszystko co najlepsze :P

 

Swoją drogą był taki temat na AF Szczyt oszczędności (lub skąpstwa) i mnie się wydaje, że Rolnicy są dość oszczędni jeśli chodzi o wydatki nie związane z gosp a bardziej z przyjemnościami (nie pierwszej potrzeby - że tak to określę). Na dowód tego co jakiś czas ciągle pojawia się post że "trzeba uważać na dziewczyny bo mogą lecieć na kasę" ooo straszne :rolleyes:

 

Tak więc myślę, że Rolnicy nie inwestują w swoje kobiety i rozpieszczanie ich prezentami to dla nich zbędny wydatek (kwiaty, perfumy, ładna sukienka) Oczywiście kobiety które żyją na gosp rozumieją to że każdy grosz jest ważny i nie warto wydawać na takie pierdoły a jednak myślę że mężczyźni to wykorzystują, choć może się mylę hmm ;)

 

P.S.

Jak można patrzeć na męskie tyłki :blink: ??? co innego na dłonie ach takie duże męskie spracowane najlepiej z odciskami :blush:

 

Bananku nie mogę wysłać do Ciebie PW, dlaczego? może przeczyść trochę to swoją skrzynkę bo chyba nie masz w niej miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Heidi wyczyscilam pisz.

 

Masz racje, moj tyra ja tyram, i tak to leci do przodu, masz racje rolnik to oszczedny czlowiek. Moj na wszystkim oszczedza jak sie da, nawet mnie rozlicza z wydatkow.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

temat o różnicy wieku więc powiem wam że różnica moich rodziców to 15 lat a i tak maja dziesięcioro dzieci ja jestem najmłodszy :) ja miałem dziewczyne 7 lat młodszą wszystko było ok dopuki nie poszła na studia :( 7 lat razem poszło w zapomnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tak wiec chlopcy nie szukajcie dziewczyn co dopiero sie szkola, tylko takie co juz po szkolach sa;


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Och daj spokój Kamis życie ze smakiem nie ta to inna, mało to dziewczyn :) byleby tylko nie zamykać się na świat z powodu złamanego serca. Musisz się otworzyć na nowe znajomości, poznawać nowe dziewczyny - żyć i wierzyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

nie jest to takie proste :P nie jedna osoba powiedziała miljon piosenek nawet napisano że miłoś jest tylko jedna :) reszta to oszukiwanie siebie albo poprostu jeśli znajdzie się inna osobe i pokocha to oznacza że tej wcześniej się nie kochało bo miłośc jest tylko jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Popadacie ze skrajności w skrajność to że dana "jednostka" była do bani to nie znaczy że wszystkie takie są. :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Też tak nie można powiedzieć że "była do bani" bo każdy ma wolną wolę i sam decyduje o swoim losie. Lepiej żeby poszła swoją droga niż żyła wbrew sobie i oszukiwała partnera. Dlatego uważam, że ludzie powinni rozstawać się w zgodzie a nie obrzucać się błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Oczywiście, po części się zgadzam.

Ja prawie wszystkie swoje związki kończyłem w dość dobrych stosunkach do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi no ale niestety nie wszyscy są OK i po prostu nie da się z nimi dogadać :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

ktos kiedys powiedział bardzo mądre słowa .. bedąc z druga osoba oddaje się jej cząstke siebie dają taka cząsteke siebie wielu osoba póżniej dla juz tej ostatecznej mało zostaje póżniej sa kłótnie i rozwody jak myslicie z czego się to bierze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Tak lepiej za bardzo nie myśleć i nie rozpamiętywać tego co było, wiadomo wnioski trzeba wyciągnąć i nie popełnić 2 raz tych samych błędów, ale nie rozpaczać po byłych tylko dostrzec szansę na nowe lepsze życie u boku kogoś nowego, kto tym razem może okazać się tą 2 połową :) Także Kamis głowa do góry

 

"do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi" :huh: razor jako moderator może mógłbyś usunąć część mojego posta z 00:39 w tym temacie bo już jest nieaktualny -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

łatwo powiedziec trudniej zrobic widocznie tak naprawde jeszcze nikogo nie kochałaś skoro uważasz że to takie proste... a po za tym dziewczyną jest łatwiej dlatego nie dziwie Ci sie że tak mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie Kamis2010 ,to nie takie proste ,ponieważ łatwiej jest czasem kogoś zapamiętać ,niż o kimś zapomnieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

to nie jest tak że nie chce albo że nie próbowałem ani nie oznacza że moja była była jakas super jak każdy miała mnustwo wad ale miłośc piękna sprawa ale jak przeżywa się ją z wzajemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

"do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi" :huh: razor jako moderator może mógłbyś usunąć część mojego posta z 00:39 w tym temacie bo już jest nieaktualny -_-

 

Szkolne miłosci, kto ich nie miał? były też 2 poważniejsze związki... zresztą co ja się będę tłumaczył.

Ok, nie ma sprawy już usuwam ;)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

łatwo powiedziec trudniej zrobic widocznie tak naprawde jeszcze nikogo nie kochałaś skoro uważasz że to takie proste... a po za tym dziewczyną jest łatwiej dlatego nie dziwie Ci sie że tak mówisz...

no z tym, że dziewczynom jest łatwiej, to bym nie powiedział, bo jak kocha i jakaś inna zajmie jej miejsce, to nie jedna gotowa wydrapać tej drugiej oczy ;) Z resztą zakochany chłopak też czasami głupoty robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj