Bartek72511

Claas Rollant 66 - siatka

Polecane posty

Bartek72511    81

Witam. Mam takie pytanie bo przymierzam sie do owijania siatką w tej właśnie prasie i chodzi mi o taką rzecz bo ta siatka leży na tej jakby półce nad sznurkiem i tam jest taki jakby uchwyt i nie wiem czy ten uchwyt ma również dociskać siatke czy tylko zabezpieczać ją przed wypadnięciem?. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

w sumie siatką jeszcze nie owijałem ale jak kupowałem swoją prasę to była w niej jeszcze rolka z siatką i była ona przyciśnięta tym prętem więc sądzę że powinien on dociskać tą siatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

mam taka prase i owijam sznurkiem. ten pret powinien dociskac siatke wazne jest takze dobre prowadzenie siatki by byla dobrze napieta z boku sa rysunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Arturs do ciebie poszło Pw. MAm jeszcze jedno pytanie bo siatke udało nam sie zamontować i chodzi ok pobiera ją owija i jak przychodzi czas odcięcia to noż opada a siatka idzie dalej;/ Wyglada to tak że środek siatki jakgdyby rwie a boków( twardszy sznurek) nie może odciąć. ma ktos jakieś rady? I jeszcze takie pytanie czy u was nóż to jest tylko to ząbkowana blaszka czy z drugiej strony też coś jest tnącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Naciągnij mocno te sprężyny które trzymają blachę dociskającą rolke siatki i powinno pomóc, jeśli nadal będzie słabo ciąć to wyjmij ten nóż i go troche naostrz, u mnie wystarczyło przejechać go papierem na szlifierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

nóż ostrzyliśmy ale to nei pomogło. myśle na wstawieniu drugiej spręzyny ktora ciągnie nóz jak zpadnie z zapadki bo to wygląda tak ze nóz spadnie a siatka idzie a jak sie go mocno pociągnie to odetnie wiec to moze być wina spręzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejbolo    0

Witam dołańczam sie do postu mam pytanie czy Prasa CLAAS ROLLANT 66 bez rotoru nadaje sie do robienia sianokiszonki ? prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Nadaje się jak najbardziej ponieważ walce bardzo dobrze ubijają siano kiszonkę. Tylko musisz mieć sprzed do tego bo jak snopek zrobisz to moze ważyć około tony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejbolo    0

Nadaje się jak najbardziej ponieważ walce bardzo dobrze ubijają siano kiszonkę. Tylko musisz mieć sprzed do tego bo jak snopek zrobisz to moze ważyć około tony ;D

A sianokiszonka niebendzi sie psć ? w takim balocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

A masz owijarkę na bele 1,50m? Waga ponad tony beli, jak dla mnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj