Zaloguj się, aby obserwować  
deutzfahr92

Jaka lepsza??? HLka vs. Brandys

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
deutzfahr92    0

Moja sytuacja jest dość poważna. Mam 2 kombajny a nie mam konkretnych przyczep do transportu zboża itp. Chciałbym kupić konkret wywrotke. Pod wybór biorę brandysa lub HLke. Jaka przyczepa jest według was lepsza? HLka jest trochę droższa. Chodzi mi o to żeby przyczepa była wytrzymała. Proszę o opinię. Pozdrawiam. Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

Osobiscie ci polece brandyske jest to dobra solidna przyczepa burty spokojnie robisz 140 cm wysokie i ogien jeszcze jak wstawisz po odboju na resor zeby była stabilna to bedzie miód(fabrycznie jest bez odboji) a hl.... to trzeba duzo wkład w nia wsadzic zeby było dobrze resory tandeta wyginaja sie w druga strone zeby tego nie było to trzeba ładowac po 3 odboje na resor (a jest z przodu 2 a z tyłu 1) hamulce tez tandeta barndyska to w miejsciu staniesz. i wiele innych zeby było ok. Ogólnie przewaga hl-ki nad brandyska jest taka ze jest 30 cm skrzynia ładunkowa dłuższa i konstukcyjnie hl jest niższa o pare cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemcioo    0

ja polecam brandyske

 

 

Post bez uzasadnienia.

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawer    0

Niezawsze styłu hl-ki mają jeden obój nieraz mają dwa i jak dołożysz po dwa piura do resorów hl-ki tak żeby było 10 to spokojnie możesz sypać i nic się nie wygina w drugą strone

jak będziesz brał hl-ke to tylko taką co bedzie miała styłu i sprzodu po 2 oboje na resorze nie bierz z jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Co do hamulców hl, to strach nacisnąć hamulec bo 4 koła momentalnie się blokują, ale to może zależy od egzemplarza. Wadą jej są troche słabe uszy od wywrotu bo się obrywają i te orginalne balonowe opony najlepiej wymienić na jakieś szosowe od naczep, bo troche szybko sie zdzierają na asfalcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Artur312
      Witam. Mam pytanie. Czy ktoś z użytkowników przyczep Bss 5t  zakladał koła tirowske do niej na 6 szpilek ? Mam do wymiany opony i zastanawiam się nad całymi kołami. 
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez MatiTM
      Witam. Kupiłem przyczepę jak w tytule i ma ona mechaniczny wywrot (na korbę). Zastanawiam się czy wciągarka samochodowa da radę po połączeniu łańcuszkiem z przekładnią wywrotu podnieść ciężar. 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj