MatiTM

Members
 • Ilość treści

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

O MatiTM

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2324 wyświetleń profilu
 1. Plecak zdemontuj. Może cylinder pękł. Może rozdzielacz.
 2. Mechanizmem zamykania się różnią.
 3. W kombajnie i w upały to raczej nie ma nigdy problemu by osiągnąć optymalna temperaturę silnika nawet bez termostatu. Co do przysłaniania chłodnicy zgodzę się że ograniczenie przepływu powietrza chłodzącego silnik przez wentylator powinno szybciej nagrzać silnik lecz wentylator napędzany na stałe to powietrze weźmie z innego miejsca. Bardziej bym tu obstawiał wiskoze lub czujnik temp który nią steruje.
 4. Tylko co da przysłonięcie chłodnicy jak termostaty powinny być zamknięte?
 5. Na pewno pomoże. Miałem tez taki problem teraz mam uszczelkę z wszystkimi kanałami zamkniętymi i prawidłowa obudowę termostatu i jest o wiele lepiej choć w chłodne dni to temp bez obciążenia około 60*, a przedtem ledwo się ruszała. Ja obudowę termostatu kupiłem tu https://ap-parts.eu/pl/p/POKRYWA-TERMOSTATU-C-385-ZETOR-URII-86005026/16722
 6. Uszczelkę dobiera się do rodzaju silnika w zależności czy nowy typ czy stary. A obudowy termostatu są po prostu źle wykonane. Po lewej co prawda od turbo ale do wolnossącego ma być tak wykonana a zazwyczaj jest tak jak po prawej stronie.
 7. Uszczelka pod głowica ma pewnie wszystkie kanały otwarte i w życiu temperatury nie złapie. Do tego zła obudowa termostatu i silnik niedogrzany.
 8. W moim odczuciu szybsze wschody.
 9. Ja chwastox turbo pryskałem jak wszystko jare i było czysto.
 10. A jest różnica między nowy typ a stary?
 11. Witam. Jak ma być założony fartuch między chwytaczem a podsiewaczem w starym typie. Wywinięty na zewnątrz czy do środka.
 12. Witam. Wie ktoś jaka powinna być membrana w powietrzniku w pompie rau 120 jak na zdjęciu? Była tam fi130 ale jakiś dziwnie tam pasuje jakby była za duża i nie mogę nakrętki załapać. W dodatku silikonem było uszczelnione na gwincie.
 13. MatiTM

  Żyto jare bojko

  Drugie skracanie kiedy zastosować? I czym?
 14. MatiTM

  Żyto jare bojko

  Czyli nie skracać drugi raz?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj