Krzys123

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelJD    17

Claas dominator klejony poxipolem? A jednak to możliwe. Młucka w pszenżycie i śruba od koła pasowego pompy olejowej się urwała. A to kombajn hydrostatic!!!

Poxipol i dalej jazda!!!

 

Niewiem czy dobrze edytowałem bo nie umiałem się domyślić o co to chodzi,ale chyba wyszło dobrze,jak nie to popraw

Edytowano przez Pixel
Nieczytelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

Mój wujo jet murarzem ale trzyma też trochę świnek, pewnego razu pojechał z rana z świnko do knura wracając w połowie drogi odpięła mu sie klatka, on oczywiście jet takim kierowco ze w czasie jazdy nie odrywa wzroku od drogi :P . Zajeżdża do domu zaczyna cofać i skapnął sie ze zgubił klatkę ze świnko :P:D , ekipa która czekała na jego przyjazd mało sie nie poszczla ze śmiechu :P :wacko: :P na szczęście nic poważnego sie nie stało klatka została na drodze musiał nadrabiać 3 km :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Nie wiem czy to śmieszne ale nie mogłem znalęść wypadki w rolnictwie więc daje tu.

 

Kilka dni temu starszemu panu z mojej wioski uciekł koń i latał po wiosce. Przebiegł droge krajową pózniej biegł obok szkoły i centrum wioski są tam wąskie ulice jedno szczęscie że nie wpadł w żaden samochód. Później znów wleciał na droge krajową i tam biegł ze 400metrów. Zatrzymał się w lasku w sąsiedniej wiosce :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś    5

Z 2 lata temu tucznik uciekł mi z chlewa. Nie wiedziałem o tym bo nie liczyłem ile jest w kojcu. Za chwile telefon ze stacji paliw (bo mieszkam niedaleko), że świnia chodzi po ulicy. Szybko sznurek i do akcji. Na szczęście sąsiad ją zaczął pędzić spowrotem. A tak to zawsze przed odstawą tuczniki coś zbroją. Ostatnio poszła szyba w oknie. Innym razem urwana rura z 2 poidłami i woda się lała jakąś godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Nie wiem czy to śmieszne ale nie mogłem znalęść wypadki w rolnictwie więc daje tu.

no bo to jest bardziej smieszne, dobrze dałes bo to zaden wypadek a kupa smiechu...

(dla kogo smiech dla tego smiech, napewno nie dla właściciela tego konia) :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

To też nie było smieszne dla tych co widzieli pedzącego konia z przeciwka. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Mój wujo jet murarzem ale trzyma też trochę świnek, pewnego razu pojechał z rana z świnko do knura wracając w połowie drogi odpięła mu sie klatka, on oczywiście jet takim kierowco ze w czasie jazdy nie odrywa wzroku od drogi :P . Zajeżdża do domu zaczyna cofać i skapnął sie ze zgubił klatkę ze świnko :P:D , ekipa która czekała na jego przyjazd mało sie nie poszczla ze śmiechu :wacko: :P :P na szczęście nic poważnego sie nie stało klatka została na drodze musiał nadrabiać 3 km :P:D

moj ojciec prowadzi punkt kopolacyjny i tez kilka razy zdarzylo sie ze facetowi maciora w czsie jazdy wyskoczyla albo otworzyla krate facet dojezdza parzy a tam pusta klatka:D

 

No i mam takiego sasiada filozofa. Kilka lat temu przyjechal rowerem po cos i zapomnial rowera, poszedl na pieszo do domu;D przychodzi za jakis czas po rower ojciec go zagadal i znow zapomnial w polowie drogi mu sie przypomnialo:D Ale bylo wtedy z niego smiechu,:) a byscie zobaczyli jak za drugim razem baral dysktetnie rower by nikt nie zauwazyl, i ze jest takim durniem:D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3
Kilka dni temu starszemu panu z mojej wioski uciekł koń i latał po wiosce. Przebiegł droge krajową pózniej biegł obok szkoły i centrum wioski są tam wąskie ulice jedno szczęscie że nie wpadł w żaden samochód. Później znów wleciał na droge krajową i tam biegł ze 400metrów. Zatrzymał się w lasku w sąsiedniej wiosce :wacko:

miałem podobną sytuację. wujek pojechał się przejechać na koniu. w pewnym momęcie zza krzaków wyleciał bażant i koń się spłoszył zrzucając z siebi jeżdżca. koń przybieł do domu a za jakieś 15 minut wujek. szczeście ze nic sie nie stało (koń biegł 0,5 km po drodze). teraz sie z tego śmiejemy :P ale wtedy nie było nam do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

W wiosce się smiali że jak by miał otwartą brame w domu to by na podwórko wleciał a drugą strona wyleciał. Ale sie nie dziwie że mu uciekł jak go kiedyś wyprzedzałem na mopku to miałem strach w oczach :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

u mnie najśmieszniejsze jest mam większość pól tak ze nie muszę na ulice wyjeżdżać , jadę za stodołe a tam juz całka siec drug to wziołem 4 przyczepy sczepiłem i po słome i jade do jednej hamulce zaczepiłem bo czasem z górki to moze popchnac na polu zasładowałem sie i jade nie za szybko zakrety trzeba zbierac dobrze zeby nie zachodziły no i na zakretach sie spoglada jak ida przyczepy na ostatniej prostej w pierwszej przyczepie nakretka sie odkreciła od zaczepu i 3 przyczepy odpieły sie i w zadku z drogi w pole do sasiada a pole tak ze 2 metry nizej bo droga na takim wzniesieniu naszescie nic sie nie staloo tylko słoma pospadala i jedna przyczepa wpadła w to pole a dwie zostały na drodze ale smieszne jest dojechalem do domu a tu 3 przyczep nie ma. albo jak na srodek szosy mi kiedys 4 bele poleciały a tu ruch jak nie wiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak nam krowa wyszła z pastucha to oczywiście ją chcieliśmy wgnić spowrotem ale nam sie nie udało bo byk kolegi zauważył że gonimy krowe to wyrwał kołek i zaczoł nas gonić dobrze ze byliśmy blisko domu to sie schowaliśmy.

To była jazda byczek sie troche wkurzył.

 

Umnie była jazda mój kot ucieka przed psem zwiał na drzewo a ze drzewo nie było za wysokie to pies też na drzewo a później bał sie zejść sie uśmiałem .


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Dzisiaj jade sobie traktorem po drodze a tu mnie moja nauczycielka z polskiego wyprzedza, ale mine zrobiła... A jak jechałem z powrotem (kolega kierował a ja na siewniku) to chciała nas jakaś laska VW golfem 5 wyprzedzić ale nie widziała bo siewnik wysoko był to ja jej pomachałem że nic z przeciwka nie jedzie a ona zamiast wyprzedzać to się zaczęła chihotać i też mi pomachała :) :lol: ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21
widzer ze masz wzgledy u swojej pani chociaz ładna jest :lol:

Ona ma koło 38 lat. Ale ma takie poczucie humoru jak nikt. Jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
to chciała nas jakaś laska VW golfem 5 wyprzedzić ale nie widziała bo siewnik wysoko był to ja jej pomachałem że nic z przeciwka nie jedzie a ona zamiast wyprzedzać to się zaczęła chihotać i też mi pomachała ;):) :) :)

napewno to była blondynka...hehe, czasami ja sie zastanawiam co one sobie myslą..? zamiast jechac to ci pomachała..hehehe, moze myslała ze machasz jej dla tak dla zabawy?

sa różne warianty.

1-albo jej sie spodobałes i sobie chciała na ciebie jeszcze popatrzec, albo poprostu była bardzo "niekumata"..no ale to normalka.. ;) nieraz miałem podobną sytuacje.

raz jade po drodze z kolegą od kumpla co nam drzewo załatwia(normalnie asfalt), 5340 no i jeszcze zostało mi do zjazdu na gruntową droge jakis kilometr no i jade i patrze koles stoi bo skreca w lewo, i czeka a nikt go nie chce przepuscic, przedemną jechał jeszcze osobówką i sie nie zatrzymał, no to sobie mysle puszcze go bo korek robi na prawym pasie,zatrzymałem się ,mrugam mu światłami zeby jechał, nic, macham mu.., nic koles dalej stoi i patrzy sie na mnie w koncu mi swiatłami mruga zebym jechał, nie wiem o co mu chodziło, czyzby był taki przepisowy?? fakt miałem pierszenstwo no ale skoro sie zatrzymałem to chciałem go chyba puscic a on był taki ciemny ze nie pojechał :) , ja wkurzony bo niepotrzebnie hamowałem(2 tony na plecach), no ale nic, ruszam i patrze to on jeszcze chwile jak ruszyłem stał bo nikt go nie puscił,korek jak nic zrobił, ale cóż są ludzie i taborety :lol: :):)

miałem jeszcze pare takich akcji ale nie chce mi sie ich opisywac, bo wiecej zachodu przy tym niz to jest warte opisania. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

No to chyba blondyna była ale jak potem przycisła temu golfowi to już jej naszym 328 nie dogoniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
No to chyba blondyna była ale jak potem przycisła temu golfowi to już jej naszym 328 nie dogoniłem...

to było na drodze asfaltowej?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

No jasne, to główna droga przez moją wieś. Mam 3 km do drogi krajowej nr.46 z okna widze jak tam auta jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie no bo myślałem ze jak jakas polna to by z tej predkosci zawieszenie temu golfowi urwała..heh :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

u mnie krowa jedna wkłada morde w poidło naciszka nie pije tylko stoi i leje na obore no i kiedys tu nie sadziła łaba tylko zaczeła tłuc o rure i poidło rozwaliła rano ojciec do obory ta tam powudz nie nadazało to sływac do kanału płyty nie mam leci za obore za obore wychodzimy lało sie w gnuj juz w gnuj nie sło to na ogrud mmatce nalało tak ze ogrud to mało co zostało płyneło w duł bo spadek jest w strone ogrodu i pooooszło nie wiem ile sie mogło lac z puł nocy horoba wie woda u sąsiada 400 m dalej w polu była to musiało dłuuuugo lać

 

 

Chciałem edytować ale się nie da, w ogóle nie wiadomo o co chodzi, bym się chyba musiał godzinę zastanawiać o co Ci chodzi :angry:

Edytowano przez Pixel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

u nas tez jest taka jedna niekumata krówka co wsadza łeb w poidło woda sie leje na ziemie a ona nie pije, nie wiem ale jeszcze do tej pory sie nie nauczyła z tego dokładnie pic..heh :lol: ale to tylko ta tak robi, reszta pije bez problemu.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja mam tako krowę co nie włoży całego pyska w poidło tylko tak jak by miała ugryźć miała. na szczęście nie rozlewa tylko pije ale dłużej jej to schodzi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Dzisiaj przyjechał do mnie facet siać kukurydzę... Zasiał już jakiś hektar i wyszedł zajrzeć ile nawozu i nasion zostało... No i się lekko zdziwił, jak zobaczył, że nic nie ubyło... Po prostu zapomniał włączyć WOM i musiał siać od początku... Nieźle był wkurzony :lol:;)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj