dukat2009

claas dominator 96

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mój e-mail to: consolee1997@gmail.com .Prosił bym was o ten katalog bo właśnie rozebrałem silnik i chce go szybko poskładać z nowymi częściami, następnie przejść do kolejnego problemu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek12    15

do kolegi kemorw a mógłbyś wrzucić zdjęcie tego ściągacza albo dokładnie opisać jak go zrobiłeś bo też mam chamulce na jedno koło bo na drugim cylinderek cieknie mam domi 85 ale bębny chamulcowe są tak samo z klinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu, i tak sobie pomyślałem że tu mi ktoś coś podpowie.

A mianowicie, przymierzam się do zakupu kombajnu i po długich namysłach stwierdziłem że claas 96 będzie ok. Znalazłem na otomoto chyba zadbaną sztukę, ale cena spora. Wypowiedzcie się co myślicie o tej ofercie.

 

http://otomoto.pl/claas-dominator-96-nie-new-john-case-A280051.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heder malowany to tak na 1 rzut oka.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

osobiście też jestem na etapie poszukiwań kombajnu ale kolego @GrzegorzGrzegorz , moim zdaniem za taka cenę to da radę znaleźć 98s sam oglądałem ciekawy model za 75000 netto i wizualnie nie odstępował od tego kwestia co tam w środku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarx08    2

witam wszystkich,

potrzebuje instrukcji obslugi do dominatora 96 i schemat instalacji elektrycznej w jezyku polskim chyba nie ma wiec najlepiej zeby w ang a jesli nie ma nikt to obojetnie w jakim prosze o wyslanie na maila jarx08@gmail.com

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

witam koledzy mam prosbe mozecie mi przeslac schemat instalacji elektrycznej do dominatora mam 112 ale mysle ze jest to samo co inne z tamtych lat. moj e-mail andrzejostapkiewicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

to jest wlew oleju silnikowego jeżeli pytasz o ten korek koło weża gumowego w tym silniku mercedesa sa dwa wlewy oleju drugi od góry w obudowie klawiatury


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

witam wszystkich. moze mi pomozecie w pewnej sprawie. poszukuje szyby czolowej do claas dominatora 112 gdzie moglbym znalesc w dobrej cenie. dzwonilem do paru sklepow i albo nie ma albo orginal w jednym mi zaspiewal 10tys netto. szok. moze macie jakies namiary na jakies sklepy i jaka jest orientacyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Panowie potrzebuje małej porady, mam zamiar kupić dominatora 76, 86 lub 96 i nie wiem który lepszy kosa max do 3,90 cena do 60tyś, możecie mi coś powiedzieć o napędzie hydrostat jest to dobre rozwiązanie czy może lepszy zwykły? i na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie? z góry dzięki za odpowiedz


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Panowie potrzebuje małej porady, mam zamiar kupić dominatora 76, 86 lub 96 i nie wiem który lepszy kosa max do 3,90 cena do 60tyś, możecie mi coś powiedzieć o napędzie hydrostat jest to dobre rozwiązanie czy może lepszy zwykły? i na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie? z góry dzięki za odpowiedz

Zależy ile masz ha. 76 jest porównywalna wydajnością z Bizonem 56 chyba że potrzebujesz większy to wtedy 86 lub 96. hydrostat

dobra sprawa i jeśli będziesz miał z nim problem to dzisiaj regeneracja to już nie majątek. Na co zwrócić uwage? ogólnie na stan techniczny te kombajny nie mają jakiejś wady na którą szczególnie trzeba uważać . Jeśli trafisz huydrostat to pojeździj nim dłuzej aż olej sie rozgrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Dzięki kolego, chyba skuszę sie na 86 oglądałem dziś kilka szt i raczej wybiore własnie tego, napęd zwykły :) heder 3,90+ sieczkarnia, silnik perkins , oglądałem tez 96 ale 6szt które widziałem byłe styrane na maxa i raczej remont większy przed wyjazdem w pole je czeka :o powiedzcie mi jeszce ile może palić ten silnik coś ok 120 ps


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek06660    0

Witam

Widzę że temat już trochę przygasł, jeśli jednak ktoś mógł by mnie poratować schematem elektrycznym Dominatora 96 będę dozgonnie wdzięczny.

maniek06660@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hej jak macie to podeślijcie mi katalog pasków i schemat elektryczny na kamil28.10.1998@.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Mam do was pytanie odnośnie smarowniczek przy clasie do 86 ale takie smarowniczki są także w innych modelach claasa. Te smarowniczki są jakby stozkowe tzn średnica gwintu jest stozkowa polskie zwykłe smarowniczki nie pasują, trzeba taki otwór przegwintowywać, Czy ktoś z was dokupował takie orginalne smarowniczki do claasa??? gdzie ich szukać??? w jakiej są cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamslo15    0

poprosze tez zeby ktos wyslal mi schemat instalacji elektycznej i katalog dla 96, mam cale okablowanie do wymiany bo myszy niestety pogryzly

kamslo15@wp.pl

Edytowano przez kamslo15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Wymieniał ktoś z posiadaczy Dominatora 96 tarcze sprzęgłowe na młócarni?

Bo u mnie chyba są już podjechane i nie wciąga masy na bieżąco,aż silnik przydusza.

coś w podobie się zachowuje jak ten NH w 0:08min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Jak byś miał tarcze podjechane to by ci śilnika nie dusiło tylko by młucarnia stawała, tego NH tak dusi bo za szybko jedzie w konkretnym zbożu, ja bym na twoim miejscu sprawdził podajnik w gardzielu i bolce w bębnie w chederze i przy okazji paski napędzające

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

A może być tak że dzieje się to przez źle wyregulowane łańcuchy na podajniku?

Bolce masz na myśli palce na ślimaku? co prawda 2 na pewno u mnie brakuje,ale czy to aż tak by robiło problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Sąsiad poprosił mnie o pomoc przy kupnie kombajnu. Sam posiadam JD 1065 i z Claasem nigdy nie miałem doczynienia. Prosiłbym użytkownikow dominatorów na co zwrócic szczególnie uwage bo jednak claas sie troszke różni od JD. Wyjazd na oględziny jutro rano więc mało czasu na zbieranie informacji. Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez kotek85
      Witam 
      Potrzebuję waszej rady który z kombajnów wybrać rowazam New Holland 8030 8040 lub Dominatora 66. Kombajn pracował by na 40-50 ha.
      Z góry za wszystkie sugestie dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj