kamil5421

Sprzedam Rozbijak do pryzm , rozgarniacz kukurydzy , traw, BVL

Polecane posty

kamil5421    25
Witam. Posiadam do sprzedania rozbijak , rozgarniacz do pryzm z traw lub kukurydzy firmy BVL . Rozgarniacz jest na przedni Tuz. z możliwością przełożenia na tył . stan b.dobry 

Cena do negocjacji . 5100 zł Zainteresowani PriV .
 

post-18076-0-49284000-1507250902_thumb.jpg

post-18076-0-39605100-1507251192_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik45651
      Witam! Mam problem. Kiszonka z kukurydzy wchodzi mi boczne kosy i je blokuje. Mam wycinak BvL. Proszę o pomoc.
    • Przez kondziu123
      Witam, planuję zakup siewnika do kukurydzy i mam dylemat jaki wybrać. Zastanawiam się nad pneumatyczny monosem albo gasparo jednak wiadomo jak to bywa z używanymi maszynami. Dlatego rozważam również możliwość zakupu zwykłego siewnika mechanicznego z podsiewaczem (prawdopodobnie meprozet),i powiem szczerze mam dylemat bo nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o siewniki do qq dodam że używany siewnik byłby raczej 6 rządowy. Jakie są wasze opinie w tym temacie? Z góry dzięki za wszelkie sugestie
    • Przez waldii1
      Witam, zakładam nowy temat bo nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji do siewnika jak w temacie z roku 2004. Wiem że jest na stronie producenta ale do nowych modeli a tam nie ma wzmianki jak ustawić zagartacze, koła dociskowe itp w wersji wózka kukurydzianego. Ewentualnie jakby ktoś miał taka instrukcje lub byłby w stanie podpowiedzieć w jakiej pozycji ma być sprężyna na zagartaczach gdy np. rządki są w bruzenkach. Proszę o pomoc osób które posiadają taki sprzęt i wiedzą co jak ustawić.
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam wycinak bvl na 6 kos i moj problem polega na tym że te kosy są stępione i cięzko jest juz coś uciąć ( odrazu dodaje ze mechanizm jest dobry po przegladzie i wgl bo ten temat nie jest mi obcy ) lecz po prostu kosy sie stępiły a sumie to zdarły sie te małe ząbki i kosa za mało bierze.
      Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakis warsztat bądz osobe ktora mogła by te kosy profesjonalnie naostrzyć ?
      albo moze ktoś podpowie jak sobie z takim problemem poradził ? 
      poniżej dodam zdj jednej kosy ktora jest około 80% i zdj tych moich stepionych ( dodam iz wysokość obu jest taka sama tylko ze te 80% maja głebsze te ząbki) i właśnie w tych moich chciałbym te ząbki pogłębić. 
      Są firmy które ostrzą nożę od pras i przyczep samozbierajacych a od tego nie a przeciez material raczej ten sam.
      Poleci ktos kogos ?


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj