Arturo1610

Kosy, piły, noże bvl wycinak problem pomocy

Polecane posty

Arturo1610    13

Witam.

Mam wycinak bvl na 6 kos i moj problem polega na tym że te kosy są stępione i cięzko jest juz coś uciąć ( odrazu dodaje ze mechanizm jest dobry po przegladzie i wgl bo ten temat nie jest mi obcy ) lecz po prostu kosy sie stępiły a sumie to zdarły sie te małe ząbki i kosa za mało bierze.

Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakis warsztat bądz osobe ktora mogła by te kosy profesjonalnie naostrzyć ?

albo moze ktoś podpowie jak sobie z takim problemem poradził ? 

poniżej dodam zdj jednej kosy ktora jest około 80% i zdj tych moich stepionych ( dodam iz wysokość obu jest taka sama tylko ze te 80% maja głebsze te ząbki) i właśnie w tych moich chciałbym te ząbki pogłębić. 

Są firmy które ostrzą nożę od pras i przyczep samozbierajacych a od tego nie a przeciez material raczej ten sam.

Poleci ktos kogos ?

20181127_182631.jpg

20181127_182914.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

raczej nie znajdziesz takiej ostrzałki żeby naostrzyć te noże.miałem taki przypadek że zjadło mi pare ząbków w wycinaku to se kątówką naostrzyłem ,ale jest to strasznie żmudna robota.poleca zakupienie nowych pił i tyle bąć poszukać gdzieś używek .

te co piszesz że mają 80% to mi wyglądają na 50% a twoje to jest 0%.

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13

no to przykro mi ale sie bardzo mylisz bo znalazłem kogoś kto mi to naostrzył za małe pieniadze i teraz wszystkie wygladaja jak nowe. a nie bede płacił po 1400 zł za jedna tylną kose jak mozna naostrzyć za 50 :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania rozbijak , rozgarniacz do pryzm z traw lub kukurydzy firmy BVL . Rozgarniacz jest na przedni Tuz. z możliwością przełożenia na tył . stan b.dobry 

      Cena do negocjacji . 5100 zł Zainteresowani PriV .  

    • Przez ekitowski
      Witam 
      Posiadam wycinak trioliet zt 170 - sprzęt działa bez zarzutów ale ma brak - mianowicie nie posiada mechanizmu spychania wyciętego materiału - chciałbym coś takiego dorobić - mechaniczne - czy hydrauliczne - ważne żeby działało - a że nie bardzo chce mi się wynajdować koła na nowo to zwracam się do Was z prośbą o jakieś foto gotowych rozwiązań - tak coby dało się z tego coś wykonać - ewentualnie jak ktoś z okolic Piotrkowa Tryb to chętnie bym podjechał i obejrzał osobiście wycinak z takim mechanizmem. Z góry dzięki za poświęcony czas.
    • Przez M1999
      Witam
      Mam taki ptoblem, mianowicie chodzi mi o wycinak do kiszonki Straumann Hydrofox FHL 250. Znajduje się w nim nóż pionowy który idzie tyklo do połowy, dalej nie chce i trzeba go cofać. Kiedy go przywieżliśmy nie było zaworu znajdujacego się przy górnej części nad nożem, założyliśmy zawór. Czy to wina zaworu ?
    • Przez marcinexxx
      Witam. Mam problem z wycinakiem Strautmann Hydrofox FHL 250. Jest w nim nóż pionowy, chodzi tylko do połowy dalej nie chce trzeba go cofać. Jak go przywieźliśmy nie było zaworu nad nożem, założyliśmy. Czy to wina zaworu ?
    • Przez raul4153
      witam co do tematu mam taki problem posiadam bvl 170 na 6 pił i przy wycinani kuku staja piły zwłaszcza te boczne dochodza do połowy wysokosci pryzmy i koniec winda idzie noz nie...na sucho jest ok....w balocie tne tylko tylnim i tez jest super prosze o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj