Kredens1337

Opinie o ładowarkach typu skid steer, bobcat, etc.

Polecane posty

Kredens1337    1

Witam,

czy orientuje się ktoś jak spisują się tego typu ładowarki, może ktoś używa w gospodarstwie? Przeglądając aukcje można zauważyć przewagę cenową przy tych samych rocznikach w stosunku do przegubowych.

 

Ja potrzebowałbym do spychania obornika z kanału, może do załadunku wozu, zwożenia beli, różnych codziennych obowiązków.

 

Upatrzyłem sobie Komatsu. Ktoś orientuje się może jak z częsciami i serwisem do tej maszyny w Polsce?

Pozdrawiam

 

maszyny-budowlane-miniladowarkaKOMATSU-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1464

Masz utwardzony teren? Jeżeli nie to nawet nie myśl o takim typie. Skręt w nich jest na tej samej zasadzie co w czołgu, kilka zakrętów i masz w miejscu pracy bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Mam bobcata 543 zobacz w galerii. Super maszyna. W moim przypadku bobcat był lepszy od weidemana 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredens1337    1

@URSUS16 co Cię skłoniło do wyboru bobcata, a nie przegubowej? Kolejne pytanie jak z siłą uciągu (a raczej pchania :D )? Miałeś jakieś problematyczne awarie? Fajny krokodyl!

 

Dzięki za odzew, nowe opony co roku faktycznie nie brzmią zachęcająco  -_-

 

Natomiast w przegubowych największym jak dla mnie minusem jest duża wywrotność na uwrociach. Testowałem ładowarkę Thwaites i z belą słomy ze zwykłej Sipmy można było jechać praktycznie tylko w przód i tył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, rozglądam się za miniladowarka bobcat za ok 20 tys zl potrzebuje ja do obory a ma ok 30 sztuk bydla pytanie do uzytkownikow jakie sa koszty utrzymania takiej maszyny i ewentualne naprawy wiem ze do tych dużych ładowarek naprawy sa bardzo drogie a do tych małych nie wiem proszę o opinie 
    • Przez nemo1
      kupię mini ładowarkę typu bobcat, do remontu, lub sprawną do 10 tys zł
    • Przez Laver
      Witam, byłem na oględzinach miniładowarki weidemann, ładowarka po zaparciu o ścianę nie mieli w ogóle kołami, przy ruszaniu też. Co może być przyczyną?
      Zmierzyłem ciśnienie na wyjściach od 3  sekcji pokazuje200 bar.
    • Przez katopo
      Mam okazję tanio sprowadzić kosiarkę rotacyjna bębnowa pottinger cat 270 i mam pytanie jakie może mieć ona zapotrzebowanie na moc ciągnika?
    • Przez JakubLewalski
      Witam,
      Od pewnego czasu w mojej ładowarce przegubowej weidemann 3006, pojawił się problem przy skręcaniu, mianowicie gdy mam nawet lekkie obciążenie np. w łyżce, i jestem nawet na małym skosie to mogę sobie kręcić kierownicą do woli a przód będzie stał w miejscu, dodam że wcześniej tego nie było. Czy wie ktoś gdzie szukać przyczyny ?, z góry dziękuje za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj