nemo1

kupię mini ładowarkę typu bobcat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nemo1    3

kupię mini ładowarkę typu bobcat, do remontu, lub sprawną do 10 tys zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek9321
      Witam. Zastanawiam sie nad kupnem bobcata do wypychania obornika od 15 sztuk. Czy poradzi sobie z wypchnieciem go. Korytasz mam na szerokosc 1.8m. Zastanawiam sie jaki model wybrac. Co polecacie. Dziekuje za odp.
    • Przez farmer_89
      Witam, rozglądam się za miniladowarka bobcat za ok 20 tys zl potrzebuje ja do obory a ma ok 30 sztuk bydla pytanie do uzytkownikow jakie sa koszty utrzymania takiej maszyny i ewentualne naprawy wiem ze do tych dużych ładowarek naprawy sa bardzo drogie a do tych małych nie wiem proszę o opinie 
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . Ładowarkę Ahlmann AS 90 , 2000 rok , silnik Deutz 4 cylindry chłodzony powietrzem ,  stan b, dobry , masa własna 7300 kg , udźwig 3,5t , możliwość obrotu ładowacza o 90 stopni w lewą i prawą strone , wyjścia hydrauliczne do trzeciej sekcji, oświetlenie led , w komplecie paleciak i łyżka ,  Cena  54 000 zł . Do negocjacji . poniżej film poglądowy 

• Przez piotrek1234537
      witam urwałem rączkę od zaczepu i czy jest możliwość kupienia samego mechanizmu który przykrecamy do zaczepu lub zestaw naprawczy? szukam w necie i nic nie mogę znaleźć ktoś miał taki problem. a jeśli nie to czy ktoś rozbierał już kiedyś zaczep tego typu i czy to jest w miarę łatwe
    • Przez Maikel1987
      Szukam ładowarki mini ładowarki bobcat s70 lub jakiś inny model tej samej wielkości . Ktoś może zna jakieś strony zagraniczne z takim sprzętem ? Np ze Szwecji ,  Norwegii ,  Anglii   ??? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj