Skocz do zawartości
Arni

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arni    1

Chodzi mi o jakiegoś Ursusa Zetora Farmtracka Farmera no i może jeszcz Lampo albo Roller

robertbara    57

Ursusa nie -u mnie znajomy kupił 5714, czy coś takiego, ma go 2 miesiące i same problemy -podnośnik nie działał, wczoraj beczkę ode mnie pożyczył to mu WOM nie działa znowu, musiał zaczepić wysłużonego już 3512 :angry: A poziom hałasu w tym ciągniku przekracza wszelkie możliwe bariery.

Jak na 80 konny ciągnik to nie drogi, ale co za to otrzymujemy? Naprawde niewiele, a chłopak sobie myślał "kupie nówkę bedzie pare lat spokoju". Jak widać z tym nie trafił ;)

zgadzam się z tobą, ja też go miałem kupić ,ale wszyscy na niego źle mówili ,jednemu to sie wywalił,drugiemu codziennie serwis przyjeżdżał i wiele innych opowiesci

;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Arni    1

To ursus odpada narazie tylko się rozglądam za ciągnikami ale w pszyszłości kto wie ;) ;) ;)

kamil41    28

Radził bym ci Lampo albo Roller to są świetne ciągniki bardzo mało palą, są zwinne a idą jak czołg

robertbara    57

Jeździłem Same i to naprawde fajny ciągniczek (ładny, zwinny), nie wiem jak z awaryjnością ;)

Ogólnie zrobił na mnie pozytywne wrażenie ;)

timasz    52

ja posiadam rollera 70 i jestem z niego zadowolony ciagnik malo pali uciag ma przyzwoity a dodatkowo ma teraz piecio biegowa skrzynie i nowy silnik w kabinie moglo by byc ciszej i niema za duzo miejsca dla pasazera ale to nie autobus

robcio3dz    0

A myslałes moze o Kioti to sa Fajne ciagniki w srodku maja fajnie Tylko nie wiem jak technicznie nie wiem kto go ma moze wy cos wiecie na temat tego ciagnika?

timasz    52

a tak jakbys pomyslal o Farmerze moim zdaniem to bardzo rozsadna propozycja z silnikiem MMZ jest to tania i wmiare oszczedna maszyna skrzynia jest zagraniczna a cena ok 100 tys za 82 km jest bardzo dobra

coolman111    54

A na jakim areale ma pracować ciągnik? B w cenie 100 tys zł możesz kupić słabszy markowy sprzęt jak np. Same, który jest tu zachwalany lub jakiegoś większego typu Pronar, Belarus.

Arni    1

Na 11ha .

Macie może jakieś inne propozycję , tamte były fajne, ;) ;) ;)

kamil41    28

Za 130 tys zł to można kupić JD a niejakiegoś Pronara a jeśli Arni ma 11ha to po co mu ciągnik 90km

coolman111    54

Arni, a ciągnik ma być nowy czy może być używka kilku letnia. Bo proponuje rozejżeć się za jakimś kilkuletnim JD :rolleyes:. To solidna marka :blink:.

coolman111    54
Ale JD 60-70 km jest bardzo mało więc może być problem z zakupem

Może i maz racje :rolleyes:. Ja myślałem o takim używanym o mocy ok. 80-90 KM.

Arni    1

To ma być ciągnik uniwersalny raczej nowy.

A john deerea to bym chciał nawet używanego ale nie ma takich małych niestety.

MichalR    33

Moim zdaniem chyba najlepszy będzie roller lub jego srebrny odpowiednik :rolleyes:

A może Valta a75 lub jej brat bliźniak mf 4435. Kosztują z tego ci się orientuję niewiele ponad 100 tyś.

pioter    44

oj a mi sie wydaje że kosztuja wiele ponad 100 tyś.jak był koleś z korbankowa to mówił że taki MF ok 30 tyś euro netto

MichalR    33

5455 32 tyś. euro netto z klimą. To jest najniższa oferta od Korbanków. Niżej nie dostaniesz, czyli liczę, że za 5435 to jakieś 6-7 tys. euro mniej zapłacisz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się