Majster96

problem z nawiewem arion 410

Polecane posty

Uziu92    7975

rezystor dmuchawy prawdopodobnie Ci się konczy. Typowy objaw, praca na max obrotach, brak mozliwosci regulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

napisałeś ze chodzi Ci na pełnych obrotach, taki jest objaw jak pada wlasnie rezystor, czasami nawet dmucha sama pracuje, bez fizycznego załączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majster96    38

Nie. Moduł w sensie sterownik. Niestety jest to climatronic i wszystko leci po linii CAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Ile taka przyjemność?


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

410 z 2013 z manualną klimą. Po włączeniu wentylatora wszystko działa jak należy. Po 15-20 min wentylator zwalnia, ale nigdy nie zatrzymuje się całkowicie. Nawiew jest bardzo słaby, ledwo wyczuwalny. Co będzie tego przyczyną? Rezystor jest na obudowie dmuchawy, jak go sprawdzić? Na tej samej obudowie jest brązowa kostka z wtyczką na dwa kable, czy to będzie termik? Jak go sprawdzić? W tych tematach jestem zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez artur04c
      Witam, kupię kompletną zwolnicę do claas Arion 640. Pasuje od wielu modeli claasa i renault i chyba od MF. Dodaję zdj. poglądowe, bo mam tą na zdj. większą, a nie prostą. 

       
      PS. chodzi mi o zwolnicę lewą. 
    • Przez MedionClaasic
      Witam 
      Poszukuje instrukcji do ciągnika Claas Ares 620c. Czy ktoś jest w stanie pomóc w tej sprawie ?
      Z góry dziękuje 
    • Przez młodystaryrolnik
      Witam co byście mi doradzili mam do wyboru z pośród 3 typów. Traktor jako główny w gospodarstwie do 30 ha, bydło mięsne i uprawy na ziemia ciężka teren pogórkowaty, 10ha oddalone o ok 8 km od gospodarstwa.   
      Valtra N104 z podłokietnikiem active praktycznie na maksymalnym wyposażeniu : pojemność 4,4 AGCO moc znamionowa 105 km moc max z doładowaniem 115km przekładnia 30+30  pod obciążeniem wom 540/540E/1000 koło 540/65R38 i 440/65R28 rozstaw osi 2665mm kabina amortyzacja  oś przednia amortyzacja  przedni TUZ valtra pompa 90 l/m 4 pary wyjść z tyłu sterowne mechanicznie  tylny podnośnik max 6,3T zawory miedzyosiowe + 1 wyjście z przodu  strownanie tuza i hydrauliki z joystica fotel pneuatyczny + oświetlnie dodotkowe klima zwykła cena ok 270-280 netto 2. Styer 4115 Profi 
      pojemność 4,4FPT moc znamionowa 116 km moc max z doładowaniem 145km przekładnia powershift 24x24 pod obciążeniem wom 540/540E/1000 koło 600/65R38 i 48065/R28 michelin rozstaw osi 26845mm kabina amortyzacja  oś przednia amortyzacja  przedni TUZ  pompa 150l/m 4 pary wyjść z tyłu sterowne elektrohydrauliczne  tylny podnośnik max 7,8T zawory miedzyosiowe + 1 wyjście z przodu  strownanie tuza i hydrauliki z joystica lusterka el i grzane fotel pneuatyczny podgrzewany + oświetlnie max klima automatyczna cena ok 260-265 netto 3. Class Arion 430
       pojemność 4,4 FPT moc znamionowa 105 km moc maxymalna 110km przekładnia powershift 16x16 pod obciążeniem /DYNA 4 wom 540/540E/1000 koło 440/65R38 i 540/65R28  rozstaw osi 2525mm kabina bez amortyzacja  oś przednia amortyzacja  bez przedni TUZ  pompa 100l/m 3 pary wyjść z tyłu sterowne mechanicznie  tylny podnośnik max 5,7T fotel pneuatyczny  + oświetlnie max klima manualna kolorowy wyświetlacz cena ok 240- 248 netto Wszystkie ciągniki są super  w wyposażeniu bogatym w stosunku do podstawowej wersji, proszę o opinie na temat takich ciągników i co byście mi polecili, ceny już raczej już nie do negocjacji. ( nie wiem czy dilerzy  nie chcą ze mnie za bardzo zedrzeć i już wspominają o szykujących się podwyżkach ) 
       
    • Przez vegeta23
      Witam. Noszę się z zakupem ciągnika o mocy ok. 100 - 120 km. Byłby to główny ciągnik w gospodarstwie. Orka, siew.
      Na razie w głowie miałem tylko JD 6230 lub 6330 najlepiej w wersji Premium. Ostatnio na youtube natchnąłem się na prezentacje Claasa Ariona 430. Bardzo mi się spodobał.
      Proszę doradźcie czy te dwa ciągniki można ze sobą porównać. Jak prezentowały by się one gabarytowo. Chodzi mi o to żeby ciągnik był dość masywny bo miałby być do ciężkich prac. JD będzie większy czy Claas? No i ogólnie jak te Ariony się spisują jakie mają opinie.
      Jeszcze jedna prośba. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć nazewnictwo serii Arion bo widuje ariony 400, 500 i 600. czym one się różnią itd.
       
    • Gość
      Przez Gość
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj