lobo1988

Case mx 135 układ pneumatyczny

Polecane posty

lobo1988    0

Witam. Posiadam Case Mx135 od jakiegoś czasu i potrzebuje w nim zamontować układ pneumatyczny. zakupiłem takowy od case mx150 tylko potrzebuje pomocy, ponieważ nie wiem gdzie powinna być sprężarka i zawory sterujące. czy mógłby ktoś kto posiada taki ciągnik z pneumatyką zrobić kilka zdjęć całego układu i mi podesłać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37
Napisano (edytowany)

Nie wiem czy to wiele pomoze ale poniżej dwa zdjecia z montażu podzespołów pneumatyki. Zawory z pierwszego zdjecia sa umieszczone za lewym tylnym kołem

post-4783-0-45263500-1494396247_thumb.jpg

post-4783-0-80545900-1494396257_thumb.jpg

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Zawór pneumatyki nie ma tutaj połączenia dźwigienkami z pedałami hamulca ? Sterowanie jest hydrauliczne ? jak to  się  ma do instalacji hamulca hydraulicznego, można to wykorzystać ?Pytam bo mam ciągnik bez pneumatyki (Case cs).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206
Napisano (edytowany)

Zawór jest sterowany hydraulicznie z pedału hamulca, dźwigienką jest sterowany tylko ręczny, cs to inna bajka więc może być inaczej.

Edytowano przez JD1052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lobo1988    0

Nic bardzo m i to nie dało:/ A może jest ktoś z lubelskiego na forum co posiada taki ciągnik z układem pneumatycznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Jeżeli masz ochote zapraszam na podlasie :)


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

Czy można regulować ciśnienie w układzie i jak się to robi? Jakie wy macie ciśnienie bo u mnie do 7ledwo dobija?

Edytowano przez Lukasz82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiapa    11

ja mam problem z wyregulowaniem hamowania przyczepy tzn. najpierw hamuje ciagnik a potem przyczepa a powinno być odwrotnie. jak to wyregulować w case 125 Maxxum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

zaworem w przyczepie? przestawia się w zależności od ilości ładunku na przyczepie przynajmniej tak jest w jednoobwodowej instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiapa    11

to nie to o czym piszesz. Zaworem w przyczepie reguluje sie siłe hamowania. Chociaż w układach dwuobwodowych to nie ma zastosowania. W moim przypadku jak użyję dźwigni od ręcznego jest ok. czyli najpierw hamuje przyczepa potem ciagnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki1237856    0

Witam, posiadam case mx 170 z układem pneumatycznym, mam taki problem ze jak wciskam hamulec to ucieka powietrze a jak puszczę pedał to przestaje, podobnie dzieje się jak stacyjka jest w pozycji 0 to powietrze ucieka, a jak jest na zapłonie to przestaje. Co może być winą i jak to ewentualnie naprawić. 

Z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj