Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radoradosny    0

Witam! 

Mam pewien problem z czujnikiem do owijarki Metal-Fach, podczas pracy uszkodził się po prostu został tak jakby ścięty czubek tego czujnika.Zabrałem go i rozebrałem doszedłem do tego aby,że polutowałem przewody ale nie wiem co dalej aby prawidłowo działał kupiłem także nową rurkę gwintowaną z aluminium tak jak było oryginalnie. Z góry dzięki wielkie! 

post-209508-0-75903100-1490987741_thumb.jpg

post-209508-0-67787000-1490987736_thumb.jpg

post-209508-0-41383800-1490987731_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Brakuje ci szklanego kontaktronu, bynajmniej na zdjęciach nie widać.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez john1
      Witam gdzie dostane czujnik obrotow walka wom z tako wtyczko bo przegladałem na internecie to wszystke mają inno wtyczke tako jak na zdjeciu



    • Przez Darek1986
      witam. mam pytanie gdzie znajdę  czujnik pod pedał sprzęgła  do case są tam dwa ten jeden znalazłem ten większy a tego małego nie mogę  morze  mi ktoś pomorze .
       
    • Przez Domek96
      Cześć mam problem z licznikiem kupiłem nowy zamiennik do renaulta 75.14 ale nie wiem jak go podłączyć wysyłam zdjęcia Na starym liczniku była kostka.


    • Przez Domek96
      Gdzie znajduje się czujnik sygnałów obrotów w renault 75.14
    • Przez Rogal05
      Koledzy pomóżcie w zlokalizowaniu czujnika ciśnienia oleju hydraulicznego w Renault Ares 626. Załącza się kontrolka podczas pracy. W niektórych przypadkach podczas zmiany biegów. Stan oleju OK, podnośnik normalnie pracuje, skrzynia przełącza itd. Chciałbym zacząć od wymiany czujnika ale porównując to co ja uważam za czujnik ciśnienia w skrzyni z tym co jest do kupienia jako czujnik pasujący do tego modelu to głupieje gdzie on jest.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj