RAfałkozak

Wykorzystanie dronów w rolnictwie

Polecane posty

MariuszE38    25

Nie będzie to dla Ciebie pomysłem na biznes, bo firmy żeby sprzedać choćby nawozy już to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Famer21
      Na wstępie...Nie wiedziałem w jaki dział zamieścić temat, wybrałem ogólny GPS, bo w sumie o to najbliżej z wszystkich działów podpada.
      A więc tak, czy ktoś z Was już się bawił, ma własny kupiony dron/quadrocopter? Zamierzam zakupić wybór ogromny - jak to na allegro..
      Tylko, że mi bardziej chodzi o zestaw taki, że kamera będzie z podglądem a do tego monitor żeby widzieć obraz z góry Wiem, wiem cena z kosmosu pewnie bedzie za jakiś zestaw taki, ale..
      Zasięg dobry, bateria żeby miał moc żeby oblecieć najbliższe pola, teren wokół domu itd..
    • Przez agisense
      Witam wszystkich,
       
      Niedawno - już profesjonalnie - zainicjowałem projekt polegający na tworzeniu map i modeli ze zdjęć pozyskanych przez bezzałogowce (UAV/ drony).
       
      Jeśli borykacie się ze:
      szkodami łowieckimi i musicie oszacować ich wielkość, zalaniami bądź suszą i musicie dokładnie oszacować wielkość obszaru dotkniętego żywiołem do celów ubezpieczeniowych, toczycie spór z ARiMR o wielkość areału i potrzebujecie dokładnej mapy Mogę pomóc!
       
      Spadek cen dronów, większa niż dotychczas dokładność komercyjnych układów pozycjonowania i nowe oprogramowanie oddało w nasze ręce nowe narzędzie sprawowania szerszej kontroli nad uprawami i gospodarstwem.
      Jeśli wystąpiła u was któraś z powyższych sytuacjii macie znajomego dysponującego sprzętem latającym do pozyskania danych - mogę później wam pomóc w przetworzeniu tych danych do postaci map i pomiarów. Wyniki obróbki można później dowolnie analizować w systemach GIS (ArcGIS, QGIS), CAD i innych.
       
      Rabaty dla użytkowników agrofoto.pl
       
      Więcej informacji można znaleźć na stronie: agisense.pl
      Profil FB: https://www.facebook.com/Agisense-259375034394141/
      Zapraszam również do kontaktu mailowego: agisense@gmail.com
       
      Do usłyszenia!
    • Przez johny1993
      Interesował się ktoś tematem dronów w rolnictwie?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam
      Jak jest z tymi dronami chodzi mi o przepisy prawne bo może być kiedyś taka sytuacja ze ktoś wleci ci do stodoły garażu czy obory oczywiście jak będą otwarte drzwi lub będzie cię podglądał na podwórku co robisz a na YouTube wiele osób takie coś posiada.I go nie złapiesz.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj