Skocz do zawartości
mx_racer

Sipma Maja OS7531 czy Ursus Z586

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mx_racer    13

Witam stoję przed wyborem owijarki samozaładowczej zastanawiam się nad Sipma i Ursusem. Cena obu tych owijarek jest praktycznie taka sama, moje pytanie brzmi którą wybrać? Proszę o opinie użytkowników tych sprzętów i pomoc w dokonaniu wyboru.

Wiadomość z agroFakt.pl

kali2107    86

nie mam pronarke ale znajomy ma Maję jedną z pierwszych i te błędy co występowały już są poprawione w nowych

mx_racer    13

Przyjrzałem sie tym owijarkom i poza troche inną łapą i stopką niczym się nie róznią, chyba nawet mają taki sam sterownik o ile dobrze się pamiętam. Czy są między nimi jednak jakieś różnice?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Theprzemo205
      Witam! Panowie bardziej doswiadczeni powiedzcie mi jak podłączyć przewody hydrauliczne ( te od napedu) do c 360. Są dwa jeden oznaczony na czerwono a jeden na niebirsko. Pytanie glupie ale nie wiem jak a nie chce popsuć nowej maszyny.
    • Przez daniel1986
      Witam,
      Potrzebna mi jest owijarka do bel, nie interesuje mnie owijarka samozaładowcza bo i tak trasportuje bele na plac przed owinięciem, a owijarka samowyładowcza. w grę wchodzi tylko i wyłącznie nowa owijarka. Najistotniejszą kwestią jest to aby owijarka sama wyładowywała bele, wówczas czas owijania skróciłby się wyrażnie(ciągnik z turem załadowałby bele na owijarke i pojechał po następną w tym czasie bela by się owinęłą i leżała już na ziemi, wtedy kładziemy na owijarkę następną a zabieramy owiniętą i tak wkółko a z samą stacjonarną trochę się schodzi.....)znalazłem takie propozycje UNIA GROUP FALA L/2, Sipma TEKLA, KLARA Z-557,. Klara zapewne już będzie droższa. Bele są po prasie UNIA FAMAROL DF 120 1.8 VD, więc te po pocięciu ważą około 800 kg.Jeżeli ktoś zna ceny tych owijarek prosze o podanie ich. Macie jeszcze jekieś inne propozycje?Prosze o pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Heniu95
      Witam, 
      Chcę się dowiedzieć czegoś o owijarkach Langren, czy polecacie te owijarki?
      Nie miałem wcześniej styczności  z ową marka i nie wiem co o niej sądzić?
      Dodam  jeszcze że rocznie by robiła ok 70-80 bel.

Pozdrawiam
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Jak wyzej,co sadzicie o owijarkach samozaladowczych??
      Czy to maszyna duzo pomaga?
      Za ile mozna taka kupic?
      Ma ktos z was taka??
      Oplaca sie,kupowac taka owijarke?
      Prosze napiszcie cos o tym sprzecie.
      Jak pracuje taka owijarka?

Tu mam pare przkladow: http://maszyny-rolnicze.low.pl/maszyny-rolnicze170.htm
    • Przez Heniu95
      Witam
      Chcę kupić owijarkę, lecz nie wiem którą wybrać. Jakie są różnice między nimi. Dlaczego Tosia jest o 2 tysiące tańsza?
      Którą warto kupić?