kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Kos_pl    107

Około 290 tys. zł netto. Do 7714S amortyzacja osi jest za połowę ceny, czyli tak realnie za około 6000 zł netto, jak jeszcze trwa promocja. Podstawowa amortyzowana kabina to około 4500 zł.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchy1984    2

Orientuje sie ktoś ile może kosztować claas arion 610 cis miękka oś , przedni tuz , tur ,3pary hydrauliki, 2prędkości walka tylko 540eko i 1000,fotel pneumatyczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Ludzie leccie wydać 300 tyś bo dają imię na masce😁, ilość ograniczona do 200 szt kto pietwszy ten lepszy.

No biegiem janusze 😁

Screenshot_20181201-074838.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
Haha ale dobre , taki badziew to se można za pare złotych do każdego kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Claas Arion 510 CIS 

Kabina 5 słupkowa 

Przedni TUZ

Amortyzowana oś i kabina 

3 pary hydrauliki na zaworach mechanicznych 

Opony 480R28 i 600R38 opony Mitas + skrętne błotniki 

Pompa 110l LS + zwiększony udźwig 

Krótka szyna zaczepowa + piton fix + K80 

Skrętne błotniki 

8 reflektorów roboczych 

Fotel amortyzowany firmy Sears 

Jaka może być akceptowalna cena?

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
pewnie blisko ale ja obstawiam że poniżej, bo masseya 140KM można poniżej wyrwać więc claas też pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Takiego Arion 510 by trzeba porównać do MF 6712.

Skrzynia hexashift/dyna6 

Mają bardzo podobne podłokietniki CLAAS IMF oraz bardzo brakowało mi joysticka z prawdziwego zdarzenia. 

276 tyś netto 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma z ceną tragedii też nie, osobiście nie kupiłbym bo jak dla mnie to ulep, ciągniki mają tylko po to żeby chyba gama produktów była duża, a własnych "innowacji" mało w traktorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

W tym przypadku to połączenie MF-a (hydraulika, skrzynia biegów) z JD (silnik). Czy warto... nie wiem, kiedyś dużo osób mówiło (nie tylko w Polsce) że Claasy (ciągniki) mocno tracą na wartości , nie wiem jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

A co mogą wymyślić? Chyba już wszystko jest. Skrzynia Dyna będą ladowali bo są właścicielem na spółkę z MF firmy GYMA czy GEMA co produkuje te skrzynię. Silnik 4,5 l John Deere. Mosty chyba mają swoje chociaż nie zapytałem. Ciągnik wygląda solidnie. Moim zdaniem tylko fendt ma lepszą kabinę. Mówię o ergonomii. Co do jakości wykonania to wszystko jeden czort. Oglądałem też poddemowego Steyr Profi to plastiki pourywane były przez Januszy testerów. 

Cena bez negocjacji. Wyposażenie w sumie tylko to co obowiązkowe bez zbędnych rzeczy. 

@przemek28_28 nie chodzi o to żeby złapać króliczka a gonić go :D

nie mam klapek na oczach, jedynie wiem czego nie chce, czyli klapek (Kuboty) i nic co ma coś wspólnego z ZF, czyli koncern SDF, oraz złodziei większych niż Korbanek czyli AGCO

na pewno bardzo mocno zmieniło się podejście Claas do klienta. Już nie patrzą na klienta jak na osobę która im przeszkadza w piciu kawy 😛

A może tylko mi się zdawało... 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0
powiem Ci że za tego Claas masz sporo lepszą cenę niż Massey a prawie to samo, nie wiem dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dlaczego? A no dlatego, że Korbanek był złodziejem i teraz możemy czuć się wyzwoleni spod jego opresji. Za czasów AGCO ceny MF +10-20% 

Dodatkowo w wlkp każdy ciągnik Valtra i Fendt przechodzi przez łapy Agravis. Więc mamy taki łańcuch:

AGCO->Importer->Agravis->Diler->Rolnik 

Dodatkowy ryj do wykarmienia. A jak się te ch*je hitlerowskie panoszyly na Bednarach. Żeby pogadać szczerze z przedstawicielem musieliśmy iść usiąść do ciągnika i zamknąć drzwi "Żeby sprawdzić jak jest cicho w ciągniku" a taki j**any esesman stał pod drzwiami i czatowal

Najlepsze jeszcze to, że wsiąść do Valtry to nie problem. Ale żeby do Fendta to przedstawiciel musiał iść do kierownika szkopa po kluczyki. 

  • Haha 3

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj1201    0

Witam

Zastanawiam się nad wyborem ciągnika miedzy MF 5713S i DF6130. co myślicie o tych ciągnikach i czy macie o nich jakieś opinie. Wyposażenie prawie najlepsze dostępne w tych modelach tzn miękka oś amortyzacja kabiny tuz+wom 4 pary hydrauliki(na elektrozaworach) opony 540/65 r38 i 480/65  r28 i ładowacz stolla FZ30?

Poproszę o opinie

Edytowano przez mj1201
Massey droższy ok 20 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
to jeszcze zależy jaką skrzynie bierzesz do ładowacza, dla mnie dyna jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj