Polecane posty

Gość   
Gość

Golpasz ma po 650 więc 660 to nic nadzwyczajnego na jakimś mniejszym kurniku na płn. Mazowszu. Zresztą ja sprzedałem ze 3 - 4 tyg. temu, z odbiorem z centralno wschodniego Mazowsza. Pojechało na kurniki na północ Mazowsza. Ale wtedy albo gość myślał że cena będzie rosła albo towaru na szybko potrzebowała dlatego tyle mi zapłacił u mnie w bramie gotówką. Bo jak dzwoniłem później to już nie chciał brać więcej towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raladan    1

Lokalny handlarz daje po 520-530 netto i nie bada parametrów,ja 3 auta na niemcownie o prawie 200,- na tonie więcej wysłałem

A masz namiary na tego lokalnego handlarza i na jakim terenie działa. Mojemu nie wiele, ale jednak do 50 brakuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

Cargill Siedlce 620 zł netto - białko min. 11% wilgotność do 14,5%

Okoliczny kurnik 630 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Werbkowice glencore konsumpcja 580 pasza 550 netto oczywiście zawsze coś skubną. Wioskowi handlarze do 600 netto pasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek1234    98

jak nic nie drgnie przed swietami/polowa grudnia  to koniec czerwca dopiero tak mysle

 

lub nawet 1,5 roku patrzac na wieprzowine

 

co troche uwalaja cene wieprzowiny, poszlo po 680+vat  Kapka, 16,8 bialko,gluten 38,

 

na polepszacz makowy:) bo takiej nie sprzedaja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

dobrze rozumiem ta cena u kapki to max?

taka była wa zniwa


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dzisiejsze ceny GoodGrains

Ceny netto w odległości 100 km od portów w Gdańsku / Gdyni

Pszenica paszowa 620-630
Pszenica 12,5% 630-650
Pszenica 13,5% 650-660
Pszenica 14% 690-700
Rzepak 9/2 1550-1570
Pszenżyto 540-560
Łubin 810-830
Groch 780-790
Orkisz 800-820

Pozdrawiam

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indykacje GOOD GRAINS w PLN netto FCA gospodarstwo na dzień 27.10.2017 

Ceny netto w odległości 100 km od portów w Gdańsku / Gdyni
Pszenica paszowa 620-630
Pszenica 12,5% 630-650
Pszenica 13,5% 650-660
Pszenica 14% 690-700
Rzepak 9/2 1570-1580
Pszenżyto 550-560
Łubin 810-830
Groch 780-790
Orkisz 800-830
Bobik 700-720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3526

A co za 2 tyg,koniec świata,jak sie zboże przechowuje ,to trzeba mieć cierpliwość ,nie prędzej jak luty-marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
25 minut temu, miwigos napisał:

A co za 2 tyg,koniec świata,jak sie zboże przechowuje ,to trzeba mieć cierpliwość ,nie prędzej jak luty-marzec

nie koniec, ale do pierwszych śniegów i zawiej musze wywieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

omyłka  - nie ten dział 

 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj