Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Żal czytać to forum, jeden wielki płacz. Wszyscy głupi tylko Ci co na forum mądrzy a qr** co trzeci to analfabeta...

Durnie po 950 płacili za cielaki, a Ty mądry kupić nie chciałeś, to napiszesz może że u innego za 700 kupiłeś, d*pa - też tyle dałeś bo dopłata by koło nosa przeszła i szkoda by było. Wszyscy teraz płaczą że cena niska, czemu nie sprzedaliście byka 2 miechy temu jak miał 650 kg?? Wiadomo bo się zgłosi jeszcze na dopłaty, 300 zł wpadnie, byczek podrośnie i będzie do przodu... tak jesteście do przodu że Was teraz handlarze dymają jak chcą!!! Każdy teraz chce sprzedać bo miesiąc po zgłoszeniu minoł, a tu lipton :-P. Co za polska patologia że każdy narzeka, jebnijcie te hodowle i idzcie na etat bo bezrobocie jest niskie, albo jeszcze lepij, weźcie sie za handel cielakami bo oni na sztuce więcej zarobią niż Wy po dwuch latach trzymania.

I żeby nie było że się wymądrzam - jestem tak samo głupi :)

Opublikowano (edytowane)

Na warmi cielak mieszaniec 800 zl pełno ich jest tygodniowe nawet u mnie na wsi sprzedaja. Ja muszę sprzedać bo mam już umowy a przynajmniej te byki nawet nie były na te dopłaty przecież można było Max 60 sztuk (krowy i cielaki) teraz można Max 40 a gdzie tu 100 która posiadam więc to nie tyczy się wszystkich. Mam umowione na wtorek Urbanskich po 7.3 więc zobaczę czy uda mi się z sensem jakoś sprzedać tydzień już szukam i próbuje sprzedać z zyskiem idzie opornie

Edytowane przez zkordalski
Opublikowano

Cały ten temat to się na ch.j nadaje,1/3 wymysla ceny i wagi 1/3 chodź do szkoły,jedyne co maja to Tel na kartę i to ojciec z matka kupili a ogromni spece od hodowli

Opublikowano

jasiuhonda komu sprzedawałeś?

 

odebral Jerzy Kozica... Jak czytam to forum to nieraz aż rzygać się chce, panowie trochę kultury. Cena spadła ale granicy opłacalności jeszcze nie przekroczyła, no chyba ze ktoś kupuje hf po 1200 i ląduje w niego prowity to tak. Wszyscy gadaja ze bydla multum ale z sprzedażą mięsa nikt nie ma problemów. myślę ze tendencja sie zmieni i beda wzrosty cen, oby jak najszybciej :)

Opublikowano

odebral Jerzy Kozica... Jak czytam to forum to nieraz aż rzygać się chce, panowie trochę kultury. Cena spadła ale granicy opłacalności jeszcze nie przekroczyła, no chyba ze ktoś kupuje hf po 1200 i ląduje w niego prowity to tak. Wszyscy gadaja ze bydla multum ale z sprzedażą mięsa nikt nie ma problemów. myślę ze tendencja sie zmieni i beda wzrosty cen, oby jak najszybciej :)

 

wagę masz swoją czy ważone na wadze kupującego?? jak z płatnościami u niego?? 

Opublikowano

Co wy macie za kupujących...Mi koleś powiedział 10dni wstecz,przy sprzedania krowy,aby z młodym bydłem się wstrzymać. Oczywiście nie wie na ile czasu,tego nikt nie wie..  Co do cieląt itp, to owszem dopłaty namieszały i w większości tą dopłatę do sztuki to płacimy w cenie cielaka,a nawet i więcej  a za około 10mc odzyskujemy. Ale sprzedający rolnicy też są dobrzy..byłem po cielaka z olx..i mówię panie drogo opuść coś... Nie,bo jak pan nie chce, to za chwilkę inny kupi. Mówię,co z tej dopłaty jak teraz muszę ją zapłacić, a dostanę za prawie rok czasu zwrot...Odpowiedział- Ale jak pan teraz kupisz to 2 razy dopłatę dostaniesz.... prawie parsknołem śmiechem...ponieważ koleś nie stary dziadek a facet około 35lat...Ale nie kuma tematu,że mogę kupić cielaki np w czerwcu i trzymać je do 2lat i też 2razy dopłaty  na nie dostać....Nie kumał też tego,że nie zawsze trzymam byka do 2lat,a szczerze często sprzedaję takie 20-22mc..Ale wytłumacz to takiemu... Druga sprawa ,rok temu w lipcu na cielęta było mało chętnych, widzę po olx ,że już powoli się "nasycili" ogłoszenia dłużej stoją. Trzeba będzie coś teraz poszukać i na spokojnie kupić.

Opublikowano

zamiast prowitu sloma siano i woda tez urosna hehe siersc ciezsza bedzie od miesa mowicie ze zygac sie chce jak sie czyta forum ale rynek trzeba obserwowac zeby za dwa lata nie dokladac do interesu to nie swinia ze rosnie 4 miesiace a tak szczerze kto z was zyje tylko z hodowli opasow bez innego zrodla dochodu w wiekszosci zona pracuje albo dziadkowie pomagaja fizycznie i z emeryturki doloza to potem byki zysk przynosza i co z tego ze handlarze czytaja forum oni jedzac po bydlo widza ile jest bydla w oborach i sami gadaja ze full 


koloega wyzej ma racje ze teraz jest wiecej cielat bo bum minol kasa na zniwa potrzebna a nie na cielaki ludzie tez boja sie upalow

Opublikowano

Coś mi się wydaję że ta cena coś szybko nie wzrośnie na bydło. Dużo osób się przerzuciło na opasy w ciągu ostatnich lat. Mleko było tanie to likwidowali, trzoda tani to kto kilkadziesiąt sztuk trzymał to likwidował, a żeby coś trzymać aby się nie nudziło to kupowali cielaki. Jeszcze dopłaty do bydła spotęgowały ten bum na opasy. Po swojej okolicy nawet widzę  ze dużo osób przerobiło stodoły na opasy. Potrzeba czasu żeby to wszystko sie ustabilizowało. Oj żebym się mylił. 

Opublikowano

no u mnie jest sporo ludzi co mieli krowy zrezygnowali wstawili opasy zona poszla do pracy maz pedzi gospadarke albo oboje do pracy a jak ich nie ma dziadkowie dogladaja a potem wspolnie oprzataja a jak wiecej pracy to na urlop albo sciema z chorobowym hehe i krusu nie musza oplacac bo maja zus i pensja jest i jeszcze byka sprzedaja co jakis czas.

Opublikowano

koledzy niektorzy maja dodatkowe zrodlo dochodzu ja 100% rolnictwo tyle ze raczej przewazajaca dzialalnosc to swinki . co do cen cielakow jakis postep widze bo wczoraj z kumplem mialem wycieczke po podlasiu  i cielaki 10 stukHF i 3 jalowki LM kupilem za 795 zl srednio.

oczywiscie cielaki tansze  ale koszt paliwa i zaplata za posrednictwo w zakupie to cala wycieczka tyle mnie wlasnie kosztowala 13 cielakow od 11 rolnikow prosto z obory wiec cos nalepsze zaczyna sie zmieniac chocby w przedmiocie cen cielakow

Opublikowano

Jak czytam te komentarze że bydła do groma i że będzie jeszcze więcej to aby mi się śmiać chce, byki to nie zabawka na nie trzeba mieć odpowiedni ład  i trzeba umieć je obsługiwać i lubić to robić. Wiem teraz wielkie bum powstało ale to potrwa max 4 lata bo się okaże że nie każdy umie to prowadzić bezpiecznie lub niema na to warunków  a igrać z własnym życiem na dłuższą metę się nie da.     

Opublikowano

Co roku przecież przed żniwami cena spadała, teraz jeszcze nałożyły się dopłaty i jest może troszke byczej górki to i handlarze cwaniakują, zejdzie troche sztuk bo ludziska w popłochu będą wypychać co się da i cena wróci. A czy bydła aż tak dużo przybyło? Przecież każdej sztuce potrzeba paszy a na to trzeba pola a jak narazie ziemia się chyba nie powiększyła. Zresztą ubojnie wcale magazynów wypchanych nie mają, idzie wszystko na bieżąco więc skad te obniżki? Spekulacja handlarzy i tyle a takie sianie paniki tylko nakręca im zarobek. Spokojnie, ja też mam parę sztuk ale się wstrzymam nawet do jesieni jak będzie trzeba

Opublikowano

Właśnie, powinien się tym ktoś zająć , skrócić trochę te wołowe eldorado handlarzom i rzeźniom . Najstarszy okoliczny handlarz ma wille co żaden celebryta by się nie powstydził. 

Opublikowano

Po prostu trzeba zacząć dyktować ceny, nie pasuje to nara, jest duży eksport i popyt na naszą wołowinę, co powiedzą że sprowadzą z Ukrainy? Rzeźnie kupią swoje samochody, zatrudnią ludzi i też kupią od chłopa 

Opublikowano

Ja tak robią od tygodnia jak słyszę te ich 7 zl to nawet gadać mi się nie chce ...Ale szału nie osiągnę i tak a sprzedać trzeba.

Opublikowano

Po prostu trzeba zacząć dyktować ceny, nie pasuje to nara, jest duży eksport i popyt na naszą wołowinę, co powiedzą że sprowadzą z Ukrainy? Rzeźnie kupią swoje samochody, zatrudnią ludzi i też kupią od chłopa 

 

mozesz przetrzymac ale to by musialo robic mase rolnikow tak jak ze swiniami czasami ubojnie ni zgruchy ni pietruchy 50 gr obnizaja cene i cena po 2 tyg wracala do normy z przed obnizek bo momentalnie rolnicy ( w tym ja) wstrzymuje sie ze sprzedazom tydzien , dwa.

 

co do ubojni to wybacz ale to twoje nierealne marzenia ubojnia woli dac wiecej posrednikowi niz sama kupic bezposredniood Ciebie. niewierzysz ??? to spytaj sie o cene w danej ubojni i powiedz ze sam do ubojni przywieziesz dane sztuki a  i tak dostaniesz mniej niz posrednik ktory przywiezie twoje bydlo do tej ubojni. ubojnie kupuja na swoj wlasny rachunek jak masz minimum 10 sztuk na drobnicze lejom cieplym moczem

Opublikowano

Jak by handlarze nie dostarczyli tyle ile trzeba to sami by coś musieli kombinować... Dlatego po mojemu najlepsze rozwiązanie to tucz kontraktowy z umowami korzystnymi dla obu stron, tak jak ze świniami czy drobiem.... 

ale wiadomo, wszędzie cwaniactwo i żądza pieniądza

Opublikowano

Jak by handlarze nie dostarczyli tyle ile trzeba to sami by coś musieli kombinować... Dlatego po mojemu najlepsze rozwiązanie to tucz kontraktowy z umowami korzystnymi dla obu stron, tak jak ze świniami czy drobiem.... 

ale wiadomo, wszędzie cwaniactwo i żądza pieniądza

 

tucz kontraktowy kozystny dla obu stron???? hehehehhehe

tucz kontraktowy to pansczyzna 21 wieku.

a co do kozysci z obu stron zapytaj sie ludzi ktorzy mieli tucz kontraktowy z bm kobylin niektorzy juz stracili gospodarstwa.

Opublikowano

Po prostu trzeba zacząć dyktować ceny, nie pasuje to nara, jest duży eksport i popyt na naszą wołowinę, co powiedzą że sprowadzą z Ukrainy? Rzeźnie kupią swoje samochody, zatrudnią ludzi i też kupią od chłopa 

 

u nas jeździ od groma ubojni tylko co z tego jak płacą 50 gr mniej od handlarzy którzy te same sztuki wstawiają to tych ubojni :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez chuck00
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda cała procedura przepisania stada bydła mlecznego na małżonka. Dlaczego? Żeby ominąć okres wypowiedzenia w mleczarni, który jest długi i kosztowny dla dostawcy w moim przypadku i przeniesienie się do lepszego odbiorcy mleka. Czy w przyszłości po takiej akcji można wrócić do pierwotnego właściciela czy to już zbyt kręcenia?
    • Przez paw11
      wywar paszowy ktoś stosuje
      Treść ogłoszenia żeby było wiadomo o czym mowa /Moderator
      ''Cena 12 groszy za 1 Litr/KG, dowóz na CAŁY KRAJ w pojemnikach 1 tona lub w cysternie.
      WYWAR dla bydła i trzody chlewnej, świeży z tegorocznych zbiorów pszenicy.
      Produkt: Wywar wysoko białkowy i wysoko energetyczny
      Pochodzenie: Produkcja glutenu pszenicznego, NIE GORZELNIANY!!!
      Nikt z biorących od nas wywar nie zrezygnował jeszcze z tej paszy, zwłaszcza ze względu na stosunek niskiej ceny do jakości czyli dużych przyrostów zwierząt. Rolnicy twierdzą, że jak zliczyli koszty, np. uprawy kukurydzy, to wolą sprzedać na ziarno a zwierzęta karmić wywarem z dodatkiem włókna.
      Hodowcy, którzy zaopatrują się u nas w wywar stosują wywar wraz z dodatkiem tylko włókna siano lub słoma lub inny zapychacz oraz stały dostęp dowody. Można stosować zmniejszając dawkowanie do TMR czy wraz z kiszonką lub inną paszą, wtedy przyrosty są bardzo duże przy dobrych krzyżówkach mięsnych do 1,8-2,0kg na dobę.
      Zastosowanie: bydło (opasy) powyżej 150kg, trzoda chlewna.
      Przechowywanie: 2 miesiące (maj-wrzesień), 3 miesiące (październik-kwiecień), miejsce (silosy, piwnice murowane, inne zbiorniki, beczki, pojemniki pcv, cysterny, wanny, baseny, inne.
      Dawkowanie dla bydła: 5-15l na dobę/1szt. w zależności od wagi (150kg-1000kg), można stosować pompy do rozlewania do koryt, paśników, grawitacyjnie lub w pojemnikach, wiadrach.
      Towar odbiera kilkudziesięciu klientów u których przyrosty bydła MM wynoszą: 1,4-1,8kg z dodatkiem włókna (słabej jakości siano lub słoma) i wody a bydła HO 1,2-1,4kg na dobę. W przypadku polania wywarem śruty, kiszonki lub innej paszy treściwej przyrosty dochodzą do 2kg, bydła mięsnego.
      Analizę zawartości białka i suchej masy wykonało laboratorium kontroli jakości (CoA), badanie na wartość energii w suchej masie wykonało laboratorium Katedry Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
      ANALIZA LABORATORYJNA:
      1. Białko – 27,3%
      2. Sucha substancja – 20,6%
      3. Energia – 4188,95kcal/kg (~18MJ/kg)
      Badanie wykonał: prof. dr hab. inż. Andrzej Wilczkiewicz oraz mgr inż. Anna Deptuszewska.
      (PL): Numer weterynaryjny aPL 223 - pokaż numer telefonu - p
      1 litr waży ok. 1,1-1,2kg. Podano w cenach netto.
      Produkt zgodny z:
      Rozporządzenie 767/2009 w sprawie wprowadzania na rynek i stosowania pasz.
      Dostawy do siedziby gospodarstwa (pojemniki 1tonowe na palecie w okratowaniu) lub w cysternie, beczkach lub pojemnikach pcv 1000l.
      Możliwość odbioru towaru indywidualnie na terenie gminy Wińsko (woj. dolnośląskie). Wielu hodowców zaopatruje się u nas w zbiorniki pcv 1000l na stałej palecie (zbiorniki nowe po 150zł/1szt. dla naszych odbiorców wywaru) i w przypadku mniejszej hodowli zabiera 4-6 zbiorników przyczepą lub samochodem zostawiając puste na wymianę jak butelki w sklepie. Wówczas przyjeżdżając po następną partię na umówioną godzinę, pełne zbiorniki już na rolnika czekają i hodowca nie traci czasu zanim zbiorniki zostaną zalane.
      Obecnie wywar odbiera kilkudziesięciu hodowców i jak dotychczas żaden nie zrezygnował, twierdząc, że to najbardziej ekonomiczne żywienie, podając przy tym wcześniejszy rachunek ekonomiczny, kiedy to stosowali kiszonki, śruty rzepakowe, pasze i koncentraty. Hodowcy przede wszystkim twierdzą, że wywar glutenowy ma bardzo wysoką wchłanialność pokarmową, stąd duży przyrost masy zwierząt przy bezkonkurencyjnej cenie. Przy zapotrzebowaniu 5-20l na dobę, średni koszt tej paszy to ok. 1,4zł na dobę plus słoma lub nawet słabej jakości siano (zwierzę potrzebuje tylko włókna-zapychacza) oraz osobno wody.
      Bydło po wywarze ma apetyt na włókno i pochłania każdy rodzaj siana, słomy jednocześnie podnosząc radykalnie przyswajalność pokarmu co przekłada się na przyrosty masowe.
      Oczywiście żadna reklama towaru nie zastąpi wypróbowania go w praktyce, dlatego zapraszamy Państwa do odbioru 1 czy 2 pojemników na próbę aby sami Państwo ocenili jakość tej paszy.
      Pojemniki 1000l nowe, okratowane na t''
    • Przez ferdek3085
      Witam, macie jakies zdjęcia wiat, budynków dla bydła z zewnętrznym stołem paszowym? chciałbym trochę podpatrzec jak to można zrobić. Z góry dziękuję.
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, aktualnie hoduję 5 szt byków(aby trochę się o nich poduczyć), w przyszłym roku chciałbym wystartować z hodowlą na większą skalę. Chciałbym kupić 20szt w przyszłym roku i 20 w następnym, tak aby sprzedawać co roku grupę 20 byków. Byki dostawały by śrutę zbożową i ziemniaki. Moje pytanie brzmi: ile hektarów kukurydzy na kiszonkę musiałbym zasiać w pierwszym roku a ile w drugim? Kiszonkę chciałbym przetrzymywać w silosie, tylko nie wiem jaki zrobić(ile m3). Czy warto żywić opasy wysłodkami i młótem? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.   
    • Przez Dominik0
      Witam jakie byki polecacie na opas Limousine czy Hereford i dlaczego ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v