matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
John23    19

To akurat wiem ze nas rzną z której strony się da. Mialem 2 hf takie po 700 a on mówi ze po 7 nie da to ja mu dowodzenia będzie drugi no i po 7.50 poszły dla innych handlarzy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

wczoraj sprzedany mieszaniec sm 360 kg na wb zimna  bo wazony 6 godz po uboju -13,5 brutto.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2411    3

Propozycja na dziś za 6 sztyk hf ok ok 700 kg w tym 2 słabsze ok 600 , 6,5 netto za wszystkie jak lecą- nie sprzedałem, mają przyjechać kiedy dorzucą 30 gr. Zobaczymy kiedy i czy to nastąpi

kto tyle dawał ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikator od Żelazińskich. Nawet nie zgłaszałem że mam na sprzedanie tylko sami podjechali. Musze i tak się powoli rozglądać za dobrym odbiorcą bo kiszonki strasznie ubywa i może zbraknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Propozycja na dziś za 6 sztyk hf ok ok 700 kg w tym 2 słabsze ok 600 , 6,5 netto za wszystkie jak lecą- nie sprzedałem, mają przyjechać kiedy dorzucą 30 gr. Zobaczymy kiedy i czy to nastąpi

 

za 6.5 to gadaj cwaniakom ze im krowe mozesz sprzedac  ;)

7zł to jest minimum i to za hf-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

sprzedawal ktos ostatnio na zywa do masarni henryk kowalczyk?jakie maja ceny,kasa na czas?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

nie dadza teraz 7 zl za hf-a,bydlo potaniało

 

za 6.5 to nie brak go chowac bo i na co ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

i pojechała krowa 780kg po 5,7 brutto i byk MM po 7,7 brutto..odbiorca K.K. poddebice//////łódzkie

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5353

2 byki HF 840kg, 880kg brutto po 7,50zł brutto za każdego

 

cena za HFa 7-7,50zł no chyba że jakas mała albo chuda sztuka

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U nas ceny w granicy 6.20-7.5 netto. Co powiecie na temat firmy Słaby? Sprzedawałem im na próbe 2 sztuki nie było  problemu mam teraz większa ilość i zastanawiam się właśnie nad nimi  lub firmą ABP z Pniew. Z poprzednim odbiorcą mam problemy od jakiegoś czasu z terminową płatnością i szukam dobrej alternatywy.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Slaby placi w terminie jak trzeba.
Tylko jest jedno ale - waga mu lekko szwankuje i lepiej swoja albo ogolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

U nas ceny w granicy 6.20-7.5 netto. Co powiecie na temat firmy Słaby? Sprzedawałem im na próbe 2 sztuki nie było  problemu mam teraz większa ilość i zastanawiam się właśnie nad nimi  lub firmą ABP z Pniew. Z poprzednim odbiorcą mam problemy od jakiegoś czasu z terminową płatnością i szukam dobrej alternatywy.

ABP Pniewy placom terminowo ale jezeli sprzedasz na wbc to cie okradna na jednym byku 1000-1500zl. ja kiedys przedalem im cherforda i simentala tak 75%  byki na oko 700 kg a na wydruku po 2 tygodniach wielkosc tuszy po wybici 270 i 285 kg klasa O i teraz najlepsze miesnosc 47% i 46% na nic dalo sie reklamowanie, tak im wyszlo byki byly wedlug ich slabe i jak mi sie niepodoba to mogeisc do sadu, wiec stanowczo odradzam ta rzexnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matixd    9

Ja sprzedałem do ABP mieszanca (645kg) to mi wyszedł elegancko 7.5 netto w przeliczeniu na żywa, wybicie 58%, płatność 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry24    17

Ile moge dostać za czyste byki simentale waga miedzy 780 a 940kg? czy za  wieksza partie mi doplacą byki lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Podzwoń po ubojniach. Jak masz dużo sztuk to przyjadą nawet z drugiego końca Polski, albo i nawet niekoniecznie z Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

dziwną polityke masz

ja wole mimo wszystko bezpośrednio do ubojni sprzedawać aby nie na wbc bo się sparzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak byli z jednej ubojni i z drugiej i za jałowki mm dawali po 7 zl brutto,a przyjechał handlarz i od słowa dał 7,40..Waga oczywiscie moja.I gdzie tu polityka na ubojnie oddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19720

dziwną polityke masz

ja wole mimo wszystko bezpośrednio do ubojni sprzedawać aby nie na wbc bo się sparzyłem

ma racje obdzwoniłem wszystkich skupujących do których mam nr telefonu były i ubojnie i handlarze i u handlarza min 40-50groszy więcej na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ostatnio jeden gostek mi mówił ze jak byka sprzedał na wbc to ponad 9 tys wyszedł  :D

czyli jednak nie warto handlarzom oddawac  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nieee nooo , to argument nie do obalenia - no skoro gostek tak mówił , to na pewno tak jest . Znają gostka wszyscy . :ph34r::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj