matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3049

wspomnianu wyzej kabanos za byki placi w wbc od 14 zl w gore.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588

Nie wiem czy odpowiedni temat ale zapytam. Co i jak to jest z certfikatami na byki ; to znaczy kto i jak może taki świstak zrobić czy załatwić. 

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Witam ile mogę dostać za jałówki czystorasowe lm w wadze ok 200 kg? Sprzedałem już prawie całe stado podstawowe i zostało mi trzy jałówki i dwa byczki. A może ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
1 godzinę temu, rafftti napisał:

Witam ile mogę dostać za jałówki czystorasowe lm w wadze ok 200 kg? Sprzedałem już prawie całe stado podstawowe i zostało mi trzy jałówki i dwa byczki. A może ktoś chętny?

wytraszyłes się ze uboju halal nie będzie? czemu pozbywasz się produkcji  miesa wolowego?

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
3 godziny temu, robert1226 napisał:

Co i jak to jest z certfikatami na byki

; jaki to niby certyfikat chcesz ekologoczny QMP czy jeszcze jakis inny

Edytowano przez debrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588

Tylko pytam z ciekawości bo w mojej wiosce jest gościu który kupuje co popadnie byle by tylko byczek był i to chodaje do dużych jak sprzedaje to się chwali ze za kilo dostaje dużo więcej bo ma certyfikat .

Dlatego pytam czy to możliwe takie coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Nie ogarniam już wszystkiego i z czegoś trzeba zrezygnować. Mam jeszcze produkcję roślinnom pod osłonami. Nie interesuje mnie za bardzo ubój rytualny bo i tak wszystko sprzedawałem na export. Ktoś wie ile za takie odsadki wołać? Nigdy ni sprzedawałem w tej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał1991    2

Mam pytanie czy odbiorca Brzegowy to uczciwy kupujący chodzi mi o wage i płatności? Bo nigdy jeszcze do niego nie sprzedawałem bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Ostatnio widziałem ładne na olx to gościu cenił 12zł ale jak wystawisz po 10-11zł za kilogram sprzedaż szybko

Edytowano przez JarekBazydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
33 minuty temu, rafftti napisał:

Nie ogarniam już wszystkiego i z czegoś trzeba zrezygnować. Mam jeszcze produkcję roślinnom pod osłonami. Nie interesuje mnie za bardzo ubój rytualny bo i tak wszystko sprzedawałem na export. Ktoś wie ile za takie odsadki wołać? Nigdy ni sprzedawałem w tej wadze

nie mogę wysłać wiadomości 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Już wyczyściłem skrzynkę

Edytowano przez rafftti
podwójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał1991    2

W piatek sprzedane 2 byki HF po 750kg cena 7,10 netto i jałówka mieszaniec niska, szeroka 602kg po 7zł netto odbiorca firma kojs kabanos z jabłonki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

okolice krotoszyna nie macie jakiegoś kupca na bydło co nie boi się wagi bo sprzedać nie mogę każdy wzioł po dwa lub trzy razy i do widzenia już nie przyjadą za chiny ludowe ratunku help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj