Skocz do zawartości
Teddy

Jakiego macie linuksa ??

Polecane posty

tomaszo27    0

Ubuntu 9.10 Karmic Koala. Miałem już różne dystrybucje ale ubuntu jakoś jest dla mnie najbardziej przyjazne.

Marq    0

opensuse 11.0, wkrótce planowana przesiadka na 11.4 :) a na linuxie żyję już jakieś 8 lat :) od (wtedy jeszcze) suse 8.0 :)

mmarcinn001    12

Fedora 15 i386 polecam prosty i łatwy w obsłludze

U-R-S-U-S C-355
MF 255

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza

miroM1984    6

Gentoo

instalacja to prawdziwa masakra x-D

a tak przy okazji zapraszam na demotywatory o rolnictwie

na http://www.dyndole.pl/

Ja tez mam gentoo i instalacja doprawdy jest ciezka, ale za to satysfakcja jest duzo wieksza poza tym mozna sie duzo nauczyc i dobrze poznac system.

Pierwszy raz postawilem gentoo na laptopie IBM T23 1GHz jakies 5 lat temu i pracowalem na nim przez cale 5 lat dopoki nie padl.

Teraz kupilem nowego Acer Aspire 2x2Ghz 6G ram i tez postawilem gentoo.

Jak dla mnie to jest najlepsza dystrybucja

slackware też jest godny uwagi dzięki zastosowniu wyłącznie sprawdzonych rozwiązań.

instalacja gento jest dla upartych i mądrych ;-)

WeSolyRomeK    17

Koledzy potrzebuje rady. Mam dosyc starego peceta. Procesor 1.1 ghz. 640 mb ramu 80 gb dysk (podzielony na dwie partycje 15(na tej jest zainstalowany xp) i 65 gb) no i chciałbym zacząc przygodę z linuksem i tutaj moje pytanie jaka dystrybucja (tak to się chyba zwie z tego co już czytałem?) będzie dobrze śmigac na moim sprzęcie? Dobrze by było żeby była w miare prosta w instalacji i obsłudze bo jak wspominałem jak na razie nawet linuksa na oczy nie widziałem (nie licząc filmików na yt) aha jeżeli jeszcze trzeba podac jakieś parametry komputera to mówcie.;)

Koledzy potrzebuje rady. Mam dosyc starego peceta. Procesor 1.1 ghz. 640 mb ramu 80 gb dysk (podzielony na dwie partycje 15(na tej jest zainstalowany xp) i 65 gb) no i chciałbym zacząc przygodę z linuksem i tutaj moje pytanie jaka dystrybucja (tak to się chyba zwie z tego co już czytałem?) będzie dobrze śmigac na moim sprzęcie? Dobrze by było żeby była w miare prosta w instalacji i obsłudze bo jak wspominałem jak na razie nawet linuksa na oczy nie widziałem (nie licząc filmików na yt) aha jeżeli jeszcze trzeba podac jakieś parametry komputera to mówcie.;)

Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

mmarcinn001    12

Witam proponuję łatwego i prostego(jeśli można tak napisać o linuxie :D ) ubuntu w polskiej wersji językowej http://ubuntu.pl/pobierz.php stąd można pobrać. Na pewno trudno będzie się ci przestawić na linuxa. W razie innych problemów to pisz do mnie.

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania systemu linux.

U-R-S-U-S C-355
MF 255

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza

sir    0

Arch Linux : ). Wcześniej m. in. Corel Linux (;p), RH, Mandrake, Ubuntu, Slackware.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kobra66
      Witam, posiadam drukarkę HP 5740 i problem polega na tym że w menu nie ma polskiego języka. Co należy zrobić i jak to zrobić aby między innymi językami pojawił się polski. Jeżeli ktoś przerabiał taki temat to proszę o pomoc
    • Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?