Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ukaszProcho    91

Osm Radomsko za grudzień przy ilości 11 tys tłuszcz 4.4, białko 3.3. 1,38 zł z VAT. W tym świąteczna premia 10 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Mlekovita
Ilosc: 13tys
Bialko: 3,30%
Tluszcz: 4,00%
Cena:1,48 brutto

10gr premii za grudzien i -5 gr na udzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ta cena to już z premią za grudzień i - 5 gr na udziały? czy trzeba doliczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

OSM Czarnków pow. 15 tyś bialko 3,2 Tł, 4,0 cena 1,30 netto mogło by byc wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Pieniadze z Sierpca wpływają tak po 12 a nie wiem jak inni ale ja fakturę dostaje czasem nawet grubo po 20 :-P nadal brak jakiejkolwiek informacji o jakiejś premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Radomsko dokłada nawet poza cennikiem żeby przejąć tych największych z Łowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

50 tys. bakterii i somatyka poniżej 400 to żadna klasa super extra, w mlekovicie mam zawsze poniżej 20 tys. bakterii, komórki w granicach 250, a jedyna higiena to mycie dojarki przewodowej płynem z gea i tyle...

 

To nie znanczy ze w Piatnicy bys mial takie, jak powiedzial mi spec od zbiornikow - zbiorniki psuja sie tylko w Piatnicy. Cena za' super -extra +5 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

@robcio90 w tym syficznym Radomsku w najgorszym czasie miałem 1.19 (czerwiec-liche parametry) tak to powyżej 1.2pln. A w tym Twoim cudownym Spomleku ile było najmniej? bo z tego co wiem niedaleko znajomy przy takich samych dostawach jak ja miał w najgorszym czasie poniżej złotówki nawet. Także wolę mieć w tym Radomsku stabilną cenę cały czas niż w takim Radzyniu jak lepiej jest w branży to miesiąc czy dwa po 2zl A jak gorzej to z miesiąca na miesiąc 50gr w dół...


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy312312    7

Spomlek, ilość ~40tyś, tłuszcz 4.7%, białko 3.5%, cena 1.72zł (8zł premii dla odbiorców siedzących w radzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to spomlek ładnie dba o członków rady, ciekawe co reszta na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bodzio1108 srała babka srała... Łowicz też niby miał być super stabilny a teraz znowu rozważają konsolidację i płacą po 1,20zł... jak byś miał tyle mleka co ja to też by Ci lepiej było w spomleku bo najlepsza cena to >90 tyś :)
@Fendt312312 a korzystasz z dofinansowania odsetek bo z tej ilości i parametrów wychodzi mi 1,68 brutto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588

Rozmawiałem ze swoim zywieniowcem i mówił że ma klienta co odstawia do Sierpca za grudzień dostał 2.02 brutto !?!?

Za grudzień to jeszcze nikt nie dostał powiastki ile będzie premni .

A też za listopad nie wyszło tyle ,przy maksymalnej ilości i przy maksymalnych parametrach to mogło wyjść max 1,73zl .

Także jak ten zywieniowiec tak ci dawkie układa jak info przenosi to szacun !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj