Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

mniej więcej tak nerwy 65 do 70 powyżej czerwienieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

ja jak pale na korzeń to nawet na 75, jak bym palił na 65 to dużo surowego bym miał
nie wiem czy prawdę mówią, bo nie widziałem, ale niektóre osoby mówią że palną nawet na 80 i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

elektro kontener czy zwykła ? Przy zwykłej 80 to byłby sam czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Ja mam kontener, palę na 30, 30, 40, 45, 50, 55, 60, 65 i więcej,
to jest tak że jak ktoś ma z pustaka kontener to może palić nawet na 80 i więcej i nie złapie na czerwono, ale w blaszakach już trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radomol    1

Czy ktoś wie o co chodzi z Fazorem nigdzie nie można go dostać a w sklepach mówią że będzie dopiero po 15 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

w okolicach Biłgoraja w sklepach Fazora brak również w dalszych sklepach jak i internetowych jest nie osiągalny... ktoś wie może gdzie jest dostępny bądź ma 2 kg na zbyciu ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz8530    2

mam pytanie do osób mających kontenery na gas Muller. potrzebuje instrukcji jak suszyć tytoń w takiej suszarce zależy mi na temperaturach i wielkości otworów w klapie bo niestety zgubilem kartkę z instrukcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek105    3

Faktycznie nigdzie nie ma Fazoru a w sklepach mówią że nie będzie dostępny w tym sezonie. Mówi się że został zawrócony statek z USA z środkami ochrony roślin. Ciekawe jak jest z dostępem Himalaya 80 SG.

Edytowano przez tomek105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Po niedzieli umnie cięcie napewno się szykuje, Krzaki mają 1,90m troszkę niskie, ale i tak dobrze w porównaniu z innymi co mają meter lub półtora i kwitną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radomol    1

Himalaya 80 SG zamiennik fazoru. Ten sam skład tylko nie ma rejestracji w tytoniu. Ale narazie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

panowie jak walczyć z pleśnią w suszarni bo sama wentylacja już nie pomaga.. (suszarnia murowana) w mullerce narazie tego problemu nie mam . Może jakimś środkiem opryskać ściany? co proponujecie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Który podryw? Wywal uszczelkę z. dołu drzwi albo jakąś cienką naklej, aby powietrze uciekało podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

pryskał ktos tyton ANTAKIEM? bo niby jest taka możliwośc, dawka 16l/ha jednorazoo z tego co pisze na etykiecie w 420 l wody, Aczkolwiek sprzedawca mowił, ze lepiej podzielic na dwa zabiegi  2l/100l wody i 500l na ha w odstepie 2 tygodni. W okolicy wszyscy zalewaja antakiem, ale może ktos z was pryskał, i jakie sa tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek105    3

@Elektro2015

Zastosowałem twój patent a nawet lekko go ulepszyłem, poluzowałem lekko drzwi od dołu. W dzień nie widać ale rano jak jest zimno to faktycznie wywiewa parę i może coś to pomoże. Za kilka dni zobaczę jakie będą efekty i dam znać.

Edytowano przez tomek105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

plecakowymi zalewaja. ale mi chodzi o oprysk polowym robił to ktos? Bo niby  mozna  ale zawsze lepiej znac opinie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekk87    1

plecakowymi zalewaja. ale mi chodzi o oprysk polowym robił to ktos? Bo niby  mozna  ale zawsze lepiej znac opinie innych

Ja robiłem oprysk w ubiegłym roku i efekt był lepszy niż u innych którzy polewali.

Dawka jaka była to 10l antaku w 400l wody. najlepiej opryskac od razu po zerwaniu kwiatów,bo na jednym kawalku gdzie kropilem na drugi dzien pojawiały sie pędy, ale niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

Ja sie zastanawiam nad opryskiem na kwiaty tak jak fazorem, bo w jego przypadku  dawało to bardzo dobry efekt, moze lepszy niz oprysk po scieciu,  Chciałbym tak zrobic z tego wzgledu, ze  sciecie kawalka zajmie mi  z  2 dni wiec moze byc juz za pozno na oprysk po  scieciu  kwiatów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj