Polecane posty

TelefonyRadom    213
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

A i owszem . Znajomy założył podobne , tyle że takie ze 120 . Zbyt krótko żeby coś więcej powiedzieć . Mi się spodobały . Płaskie i dają sporo światła .

na jakiej powierzchni  ile tych 120 cm ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Małą obórkę remontował . Tak plus minus to 4x8 . Założył dwie takie . Byłem w dzień u niego i jak zaświecił to rozjaśniło wnętrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901
5 godzin temu, marekfarmer napisał:

Ja  mam powkręcane   żarówki    https://www.ceneo.pl/35613980#tab=click_scroll    szczerze  polecam  droga   ale    warta  każdej  złotówki   

Na dworze  też  mam przy pryzmach  zamontowaną  lampę  uliczną  przerobioną  na taką  żarówkę   i    efekt  super  

Te droższe może są lepsze, ale ja mam uraz do tych żarówek ledowych. Co jakiś czas kupuję w marketach budowlanych po 10szt bo większość poświeci 3-4 miesiące i do wyrzucenia. I tyle z tej oszczędności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kup  Ambilite     i  nie będziesz  narzekać   u mnie  już  ponad   rok ma najstarsza 50w  ma  klosz  który  możesz  zdemontować  w szybki i  łatwy  sposób   i umyć    i  co   najważniejsze   daje  dużo   białego  światła   cena  jest  wysoka   ale  jakość   jest a wkręcona  w lampe  drogową  daje  więcej  światła  jak  naświetlacz  kanluxa  50w 

w domu  mam 20w  ambilite  i  jak na razie  żadna  nie padła  a mają  bodajże  2 lata  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam Mam agregat AV22. Nie jestem pewien czy nikt tam nie kombinował przy kabelkach. RDC jest nie podłączone i nie działa miernik F-BC na panelu. Nie wyświetla żadnych informacji. Ktoś poratuje jakimś zdjęciem wnętrza skrzynki ze środka, schematem tego miernika
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie zakupiłem silnik SIEMENS 4KW chciałbym go zamontować do krejzagi. ale jak go podłączyć? czy będzie on działał na 400V
      czy w takim silniku stosuje sie wyłącznik gwiazda trójkąt? + zabezpieczenie termiczne,? prosił bym o poradę w załączniku wysyłam zdjęcia tego silnika wraz z tabliczka znamionowa



    • Przez DrJoint
      Zepsuł mi sie silnik od sterowania daszkiem rury sieczkarni, zamontowalem silownik dwustronnego dzialania przy zamianie + z - i teraz nie wiem jak to podlaczyc i co dokupić. 
      Z pilota sterowania mam 3 kable, w jednym jest stały minus, gdy wcisnę przycisk Góra to w drugim pojawia sie plus, gdy wcisne Dół to plus pojawia sie w trzecim. Od siłownika wychodzą tylko 2 kable. Jak to podłączyć??
    • Przez kuba123456
      Witam jakie oświetlenie ledowe polecacie do ciągnika ? 
    • Przez Hygdys12
      Witam mam problem ze śrutownikiem ssąco tłoczącym  mam silnik 5,5kw 2900obr i jak wezmę odsunę na maxa zasów to śrutownik zaczyna się zapychać i nie daje rade wrzucić sruty do mieszalnika co jest przyczyną za słaby silnik?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj