Skocz do zawartości
benek79

Dopłaty 2008

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal18    0

u mnie nadal cisza , we wsi dopłaty narazie dostali mniejsi rolnicy . u większości nic nie ma ani decyzji ani pieniędzy.

grzecho106    0

U mnie 2 tygodnie temu przyszła decyzja, więc pod koniec marca pewnie pojawią się pieniądze na kącie.

tommy66692    10

Chyba koncie, kąt to co innego.

U mnie już dawno przyszły, piękne jest polskie rolnictwo bo dopłata znika w jeden dzien.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kacu    3

Dzisiaj dostałem decyzję.Ile czekaliście od przyjścia decyzji do wpłaty pieniędzy?

danek72    0
Dzisiaj dostałem decyzję.Ile czekaliście od przyjścia decyzji do wpłaty pieniędzy?

W moim przypadku to byl miesiac

paulus841    64

A ja otrzymałem decyzje gdzieś w połowie listopada. A miesiąc później kasa wpłynęła na konto. I w równie szybkim tempie je opuściła <_< nooo jeszcze troszkę zostało....

lamboR6    5

Przyszły dopłaty na konto w piątek 20, niestety bez ONW i rolnośrodowiskowych.

PrzemoO    8

U mnie cisza ani decyzji ani kasy. Ale jest też i dobra strona będę mógł dopiero wydać tą kasę.Tylko potrzeb tyle że ciężko się zdecydować. <_<

Umnie poprawka na poczatku stycznia byla jak narazie niema ani decyzji ani pieniedzy a juz przyszedl wniosek na 2009

Marcin91    280

U mnie już dopłaty są... Wczoraj był wujek i też jeździł na poprawki w styczniu jakoś na samym początku to w czwartek czy piątek decyzje dostał...

Kacu    3

Nooo dzisiaj dostałem decyzję o przyznaniu niskotowarówek na następne dwa lata.

samczyk1991    82

W telewizji mówili ,że dopłaty mają dojść najpóźniej do połowy marca, szczególne przypadki mogą dostać póżniej.

PrzemoO    8

ale mówili że w trudnych przypadkach sprawa może trwać do dwóch lat-czego nikomu nie życzę <_<

SIEWCA    24

Nie ma się co smucić, kasa będzie. W ubiegłym roku dopłaty otrzymałem dwa razy tzn. po kontroli w 2007 kasa wpłynęła w maju, a już 2 grudnia miałem konto załadowane funduszami za 2008 r. Więc wiem co znaczy czekać. <_<

PrzemoO    8

Dzisiaj przyszła decyzja w sprawie ONW

teraz pozostaje czekać za kasą

Ciekawe kiedy przyjdą obszarówki?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?