kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bonus25    4
6 godzin temu, rolas360 napisał:

Czy to prawda że kwota pieniędzy ma zostać jeszcze zwiększona nawet do 250 tyś? Tylko nie wiadomo czy za rok czy już z nowego PROWu?

Dopiero co zwiekszyli o 50 tyś w tym roku to wątpię żeby za rok było 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy będę mógł  zmienić maszynę wpisaną we wniosku na inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Jeśli jest zbieżna z założeniem biznesplanu to tak, chociaż bez zgody prowadzącego się nie obędzie.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
7 godzin temu, dzikidaniel napisał:

Jeśli jest zbieżna z założeniem biznesplanu to tak, chociaż bez zgody prowadzącego się nie obędzie.

czekam już na taka odpowiedz 3 miesiące... ktoś wie ile to możne jeszcze potrwać?? oczywiście Poznań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chcę zmienić owijarkę na inną niż mam napisaną we wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
15 minut temu, rolas360 napisał:

Chcę zmienić owijarkę na inną niż mam napisaną we wniosku.

zgodzą się tylko będziesz musiał czekać na odpowiedz nie wiadomo ile ja czekam już 3 miesiące

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
1 godzinę temu, rolas360 napisał:

Chcę zmienić owijarkę na inną niż mam napisaną we wniosku.

A po jaką cholerę wpisujecie modele sprzętów? Wpisujecie parametry i nie podajecie producenta i modelu.

Taka zmiana powinna przejść bez żadnego ale.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Czy punkty decydują o przyznaniu pomocy czy tylko o kolejności przyznania tej pomocy i co jak syn się uczy ma 18 lat to może być jednocześnie rolnikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Mi w odr pani mowila ze jak moge i sie nie spieszy to zeby czekac z skaldaniem wniosku na MR bo jednak pieniadze musza wydac bo unia bedzie gadac mowiac kolokwialnie i ze calkiem mozliwe ze zwieksza do 200tys ale nie wiadomo i ze niby pretekst tez ze najwiecej mlodych rolnikow mamy w calej UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Nwm mowie co slyszalem tylko ale podobno sa szanse na zwiekszenie tej puli do 200ty a zobaczymy co bedzie ale pewnie wielu by sie cieszylo z tego i na ciagnik by starczylo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za tyle to już maszynę można już dobrą kupić, fajna prespektywa

ja niestety zmarnowałem tą szanse, bo skorzystałem w tym roku.


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441

Patrząc na galopujace ceny maszyn i wszechobecna inflację to calkiem możliwe że jeśli chapniesz nawet te 200 to kupisz tyle samo co dzisiaj za 150, z tym że będziesz pracować rok czy 2 lata dłużej starym ryplem Chytry 2 razy traci

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacifiko    2

a mi przyznano 100tys i się ciesze.lecz mam do urzedasow wiele zastrzezen za mało pracjua i się wyyyyymadrzaja a to nie ich kasa lecz kochanej cudnej organizacji jaka jest unia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Oczywiście wszytko drożeje,w tym wypadku stwierdzenie chytry 2 razy traci jest chyba przejawem zazdrości. Może jestem chytry,może chęć wykorzystania pomocy skłoniła mnie do wycofania wniosku z 2018 i złożenia w 2019r. skoro mam taką możliwość to korzystam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Zalezy kto ma jaka sytuacje w moim przypadku traktor byl mi potrzebny samo ze sam juz sobie bele robilem to juz 7tys mi zostalo ,dorobilem jakies 4tys.to juz jest 11tys na plus, robienie nowego wniosku 2tys ,stanie znowu w kolejkach godzinami, paliwo jezdzic rok czekania i podwyżki cen to te 50tys prawie by sie zniwelowalo, a w traktorze 200mth w klimie na tych upalach bezcenne😃

Edytowano przez Milosz91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoka    2

Jak to wygląda sprawa z djp padło mi parę sztuk czy mogę je wliczyć bo mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

Czy moze ktos mi powiedziec czy moge zmienic maszyne wpisana we wniosku na mr?? We wniosku ktory skladalem w czerwcu wpisalem agregat uprawowo siewny i 4 ha ziemi lecz jednak jest problem z zakupem planowanej ziemi i chcialbym zmienic na prase rolujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj