kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, prowadzę gospodarstwo od 2012, we wrześniu ożeniłem się, jeśli wydzierżawię żonie ziemie to jest szansa na młodego dla niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Niestety nie. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie. Ponieważ jako małżonek jesteś. Taka operację mógłbyś zrobić przed slubem. Teraz nici lub rozwód :P


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

@damianzetor9540 to jest tekst jednolity a zmienione rozporządzenie jest w trakcie nowelizacji. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

To nie jest zmienione rozporządzenie tylko tekst jednolity aktualnie obowiązującego.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Nabór od 29 czerwca do 30 lipca.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
12 minut temu, freetaxi napisał:

Nabór od 29 czerwca do 30 lipca.

Zwiększyli na 150k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Nie. Zostaje sto tysięcy. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

pewne info ze 29 czerwca? skad taka informacja podpisal już jurgiel wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Przecież jest na stronie ARiMR informacja. Nie trzeba do Ministra dzwonić :) 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

W ogłoszeniach prezesa jest informacja.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

tak jest wlasnie przeczytałem dodana dziś na strone

i podtrzymują wersje ze będzie trzeba być tylko rok na krusie od momentu otryzmania decyzji o przyznaniu pomocy?

pracuje zwodowo i nawet ten rok nie ejst mi po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Tak. W tym zakresie nic się nie zmieniło.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

i jeszcze jedno czy na zapisanie się do Krus  jest jakiś okres?

 

Ja ciagle pracuje na umowie o prace i w którym moemencie musze zrezgdnowac i zapisac się do krus.

 

Od dnia otrzymania decyzji? czy mam na to 9 miesięcy by się zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

W momencie kiedy będziesz składał wniosek o płatność I raty. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

Koniec naboru 30lipca, decyzja pewnie w styczniu to pieniądze pewnie kwiecień maj 2019 :/ Chyba że wydarzy sie cud i armir sie pospieszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokar2    0

Pytanko czy dobrze rozumie....

Ogulnie jestem posiadaniu 1/4 czesci ziemi po sprawie spadkowej ojca bylo to 10 lat temu nie mam zarejstrowanego gospo na siebie wszystko jest na mame w krusie tez nie jestem ubezpieczony i czy moge skladac na mlodego ? Bo mowa jest o prowadzeniu gospodarstwa i to samodzielnie a nie posiadaniu dobrze rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Postanowienie o stwierdzeniu nabyciu spadku z kiedy jest? Ile masz lat? Stwierdzenie musiałoby być w okresie 18 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku, albo musiałbyś 18 lat w tym okresie skończyć, żeby móc ubiegać się o MR.


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

ok to powiedzmy ze teraz zloze wniosek i dostane decyzje w styczniu ile mam czasu po dostaniu decyzji na zlozenie wniosku o wyplate pierwszej raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj