Ceresik i młody traktorzysta 👶
Piotruniu25 3889 Opublikowano 12 Marca Jak sobie Renata radzi z nowym pługiem? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846152-renault-ceres-95/#findComment-3197357
majtek53 115 Opublikowano 12 Marca Piotruniu25 napisał: Jak sobie Renata radzi z nowym pługiem? Pług idealny do niego na moje ziemie. bierze całą szerokość ciagnika. Orka w porównaniu z mf wyglada dwa razy szybciej i bez nerwów Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846152-renault-ceres-95/#findComment-3197373
mario666 1997 Opublikowano 20 Kwietnia Ja tak miałem gdy byłem mały Zawsze mnie wszystko interesowało Po nocach nie spałem żeby mnie ojciec gdzieś wziął na targ albo na pole Ze szkoły uciekałem żeby sobie traktorem pojeździć Dzisjaj mlodzi praktycznie komórki przy nosie nic nikogo nie interesuje Trzeba samemu yebać Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846152-renault-ceres-95/#findComment-3200889
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się