Po pierwsze to niemożliwe, po drugie bezsensowne. Sprzedaż mleka surowego i skupienie się tylko na jego produkcji a oddanie całej reszty pracy spółdzielni to najbardziej optymalny sposób działania. Skupiasz się tylko na wąskim zakresie(przy którym i tak jest roboty do zarzygania). Zobacz ile masz różnorodnych produktów sklepie. Mleko w proszku, różnego rodzaju sery żółte, serki topione, jogurty w kubkach, pitne, proteinowe, twarogi, śmietany takie, srakie, masło, mleko zwykle, chude, bez laktozy. Co z tego jest w stanie zrobić rolas który ma nawet 1000 szt? A gdzie technologia, magazynowanie, dystrybucja. W ogóle szkoda strzępić ryja. Szacun jak ktoś tam up***doli samemu produkty i sprzedaje ale to nawet nie jest niższa, to nawet nie jest promil.