kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Caryx321    2

U mnie była dzisiaj kontrola ale gościu powiedział że to w sprawie dopłat sprawdza działki chyba że jest to jakoś powiązane  <_< a tak to cisza grobowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan92    2

A ha bo ani w tv nic nie mówią w tym temacie ani w agencji i ciekawilo mnie czy tylko o mnie zapomnieli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek2034    2

Witam. Jeżeli złożyłem wnisek na MR to przed przyznaniem pomocy czy jakiej kolwiek decyzji bede miał kontorl ? każdy ją musi mieć ?

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Niekoniecznie. Zależy czy miałeś dywersyfikację we wniosku o dopłaty bezpośrednie w działkach, które zamieściłeś w biznesplanie. I dużo zależy też od osoby weryfikującej bo to ona zleca kontrolę na miejscu. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe96    11

Umnie dziś byli osobiście i powiedzieli ze mam mieć kontrolę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Kontrola ma ustalić w szczególności bazową wielkość ekonomiczną. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Ja narazie kontroli nie miałem ale wzywali mnie już dwa razy do poprawek. Ale wniosek jest rozpatrywany przez biuro powiatowe a nie przez oddział regionalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Pytanie odnośnie zakupu  sadzonek malin jak udokomętować ten zakup od szkółkarza który nie jest watowcem i nie wystawi faktury vat .

jak to udokomętować że zostało zakupione są jakieś do tego specjalne druki kupna sprzedaży ? .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

poki nie zlozycie wniosku o kase nie jestescie beneficjentami i nie musicie niczego dokumentowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe96    11

Kontrolowali mi działki ile jest ha a listę mówili że będzie po kontrolach i poprawkach a lista gdzieś będzie pod koniec wrześnią lub początkiem października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    225

Takie pytanie, w maju 2016 przejąłem od ojca gospodarstwo w całości, czy będę mógł się ubiegać o młodego rolnika w 2018?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padykilos    4

25.08 miałem kontrole, która polegała na zmierzeniu działek podanych we wniosku. Od tamtej pory cisza, Mielec woj. Podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj