Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

JasonWW    7

Jak bym miał swój samochód to bym pojechał do lubelskiego po jęczmień wczoraj handlarzowi płaciłem 850zł ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

dziś sprzedałem żyto po 760 + vat

sprzedałem 10 stycznia dziś przyszło rozliczenie 800+7% za zyto na młyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

wszystko zależy jakie masz to żyto i ile ja tam prawie co roku odstawiam przyjadą na miejsce. Kraszewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

paszowe czy na młyn ?

ani na młyn, ani paszowe, udało się na konsumpcję.

Edytowano przez wyrebski1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

pawele6485 to jest jakas duza chlewnia w okolicy radomia, placi gotowka w dniu odbioru

Edytowano przez cobrap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

ok dzięki wielkie za info a masz może telefon kontaktowy??PW

Edytowano przez pawel6485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Krasnystaw paszowa bez prób tylko żeby robaków nie było, cenny brutto 960 zł, przy wymianie za nawóz 980 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

tomek73

Jednak nie wytrzymałeś do 1000 zł/t... :)

 

Ps. Miałeś paszówkę czy konsumpcję i gdzie sprzedałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolwent21    1

U mnie cena pszenicy konsumpcyjnej stanęła na razie na 900 + Vat i zastanawiamy się co robić. Myślę że konsumpcyjna tak szybko raczej nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

W poniedziałek wywieźliśmy jęczmień na kasze do Bychawy. Poszedł po 800+Vat. Podobno bardzo trudno o ładny jęczmień a kto tylko może to wycofuje się ze świń.

Wczoraj dzwoniłem do lokalnego młyna, cena minimalna to 830+Vat ale jeszcze czekamy :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Do AGRO-PLUS STADNIK.Miałem u niego w komisie od listopada.Więc tylko fakturę wypisałem.Z resztą czekam.

To była konsumpcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

W przeciwieństwie do tego co mówi tv u nas we młynie spadek o 20 zł./t.Teraz 810+VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Pszenica kons 900zł/t,jęczmień paszowy 780zł/t,ceny netto.Elewator Strzelno-punkt skupu Kruszwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek21    0

Na targu w Wadowicach owies 80zł/q, jęczmień 100zł, pszenica 95. Materiał siewny kwalifikowany (owies, jęczmień)190- 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

pszenica paszowa 83-87zł netto Wipasz Koło cena ostro w góre bo była 62 ale teraz chyba zwatpili że bedzie tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolwent21    1

pszenica paszowa 83-87zł netto Wipasz Koło cena ostro w góre bo była 62 ale teraz chyba zwatpili że bedzie tańsza

 

To jeszcze we wtorek za pszenice płacili 79 netto. A po ile w takim razie jest jęczmień i pszenżyto w Wipaszu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj