Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mirosław    0

U mnie pszenica(gluten>30) -410zł netto

jęczmień paszowy 350 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro    1

łódzkie,okolice Opoczna - żyto - 360; owies - 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

Kizo    5

Pszenżyto paszowe 330

Jęczmień paszowy 410( brak go u mnie w podlaskim i przywożą mi handlarze z dawnego Zamojskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    3

To u mnie za paszówkę pszenicy można dostać koło 400 zł a jęczmien można kupić za koło 420 zł.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    3

drogo u was u mnie pszenica 340-350 jęczmień podobnie

 

 

@kizo sporo potrzebujesz jęczmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    0
Pszenżyto paszowe 330

Jęczmień paszowy 410( brak go u mnie w podlaskim i przywożą mi handlarze z dawnego Zamojskiego

Wdze że moje strony :P no chociaż ja bardziej pod Lublin


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    5

tak średnio 15 ton miesięcznie jak mam kiszonke z kukurydzy a jak mi się skończy to tak 20-25 ton na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    3

Jak będziesz potrzebował na jesieni jęczmienia to dawj znać może się dogadamy mam po żniwach z 20 ha jęczmień do opchnięcia reszte zostawiam dla siebie będzie tak koło 130 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    5

Zobaczymy jak uda mi się postawic silosy to może i będę potrzebował nieco więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    706

u mnie duzo zalezy, jak uda sie zalapac bro to bede potrzebowal jakies 150ton zboza paszowego, pszenicy mam w tym roku tylko 6ha sukcesu wiec pewnie duzo bede musial kupic, ale pod warunkiem ze bro chwyci, jak nie to bedzie swoj jeczmien :)

zobaczymy co bedzie za 2 miesiace :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

Ja rzepak sprzedaje po 935z vat.

Umowa z Lechpolem na 50 t.=D=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    706

a u nas RZEPAK sie pisze przez R Z :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    9

Gdzie można w Lubelskim dobże sprzedać Pszenicę jarą ktoś wie ? i jakie mysi mieć wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsc924   
Gość xsc924

to u was tania pszenica ja sprzedalem po 440 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    3

To u mnie też na paszówkę tyle dają za pszenicę ale z dowozem gdzieś 40 km. Jak na miejscu to po 420 zł.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

to tak jak u nas ceny sa od 430 do 440 zadna rewelacja z tym co było pare lat temu :( grzes masz jaki gg


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    3

NIE JA TYLKO BUSZUJĘ PO FORACH


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    706

wczoraj sprzedalismy przyczepke pszenicy - cena 430zl :(

mam nadzieje ze za jakies 3-4 tyodnie kupie jeczmien po jakies 300zl :)

bo jak nie to bedzie mega lipa bo zostalo mi juz tylko jakies 5-6ton paszy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    3

No nie wiem czy Ci się tak tanio uda. Duże ozimych wymarzło. Może na żniwa za tyle dostaniesz ale wcześniej wątpliwa sprawa.

  • Like 1

The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

U nas na północnym mazowszu zboża nie wymarzły tylko bardzo dużo zniszczyła pleśń śniegowa , ciekawe jak to będzie po żniwach ?


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    7

U nas niewiele ozimin wymarzło. Ci co później siali to musieli nawozem i odrzywką nadrabiać. Ale za to wszystko wysycha bo u nas nie padało już prawie 3 tygodnie i wcale się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    1

Jęczmień browarny ozimy odstawiam po 590 +vat trzeba odtrącić wyrównania i ewentualnie białko. Jary ma być droższy a pszenicę chcą już kontraktować na wrzesień po 510


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
Jęczmień browarny ozimy odstawiam po 590 +vat trzeba odtrącić wyrównania i ewentualnie białko. Jary ma być droższy a pszenicę chcą już kontraktować na wrzesień po 510

Jęczmień po 590?? :) Kurcze jak mój przejdzie to będzie git :) A ile za pszenżyto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

      U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?
       
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez johnyyy
      Witam, zna ktoś jakieś dobre namiary do przedstawicieli wysłodków mokrych ?
×

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.