kojack1014

Valtra N 101-Opinie,wyposażenie, ceny

Polecane posty

filino    0

A i ja mam Valtre N111 już ma 370mth chodzi w pługu Vogla 4*48 aresie talerzowym z hydropakiem 3m rozrzutniku tytan10 i nie stwarza żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Tak, tylko, że 370mth to żaden duży przebieg dla ciągnika. Pogadajmy jak będzie miał co najmniej 2-3tys mth, to wtedy będzie wiadomo. Te 370mth bez awarii to nawet ursus, zetor i mtz wytrzymają.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

no nie do końca... u nas znajomy kupił Ursusa i nie zjechał nawet z lawety, bo już ciągnik się rozsypał :lol:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

mój znajomy ma Valtrę n 92 ma już prawie 5 tys. mtg i bez żadnych awarii a robi naprawdę ciężko w lesie normalnie szacun dla tego traktora :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Sorki że się doczepię. ale N 92 to chyba od 2008 produkują. I to nie od początku roku. Ile ona dziennie pracuje że zrobiła 5 tyś godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Może to N91 bo odróżnienie jej z zewnątrz od N92 to tylko wtajemniczeni potrafią


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Zna ktoś cenę Valtry N92?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Ja w grudniu po bardzo długich negocjacjach dostałem cenę na n92 hi-tech z kilkoma dodatkami(szyberdach, fotel pasażera, pneumatyczny fotel, obciążniki, szersze kapcie)176tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

sprzedawca Valtry poinformował mnie, że od teraz w 101 moc znamionowa będzie 114 KM zamiast 110 KM - tak będzie na homologacji. czym to jest związane - nie wiem. może podnieśli moc, może użyli innych norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ja mam N91 (Wuja) i N82 swoją pierwszy już około 4500mtg z 2005r drugi około 3500mtg z 2007 roku i ciągniki chodzą bez awarii ( poza naturalnym zużyciem eksploatacyjnym oczywiście) Polecam te ciągniki bo spisują się świetnie oba mają ładowacze czołowe, dodatkowo większa pracuje także w lesie z żurawiem i głowicą "harwester" a mniejsza odwozi drewno. Ciągniki są bardzo ekonomiczne, no chyba że Ja siądę za kierownicę bo Mi się zawsze śpieszy.

Walet możliwe, że ciągnik ma zmodernizowany silnik pod względem ekologii i moc wzrosła.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

za 2 tygodnie sie przekonamy jak pyrka.... zamówiona N 101 na miękkiej osi, przedni TUZ itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ecopower jest to system obniżenia prędkości obrotowej silnika w celu obniżenia zużycia paliwa

Tutaj poczytaj

Ja bym polecił Valtrę My mamy N91 i N82, cenimy sobie te ciągniki robią u nas około 1 000 roboczogodzin rocznie nie zanotowaliśmy awarii wynikających z przyczyn innych niż zużycie eksploatacyjne


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek826    37

mi diler za N98 zaproponował cene 200 tys brutto w wersji Hi-tech(chyba) jak myslicie poradzi sobie ona w pługu 4-skibowym obrotowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

pytałem sie jakis miesiac dilera valtry o N101 w wersji Clacis to powiedział 46 euro netto po rabacie

 

a tak odbiegajac od tematu to jak to jest z awaryjnoscia valtry bo czytalem na forum ze roznie to bywa i bardzo duzo ludzi sobie niechwali te ciagniki bo sa awaryjne. podobaja mi sie te ciagniki ale czytajac negatywne opinie na temat valtry to coraz mniej mam na zakup tej maszyny ochote


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

N 101 - po tygodniu pracy (70 mth) nawaliła. Stoi już 2 tygodnie i łaskawie czeka na serwis. coś z elektrykę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Sprzęt jak to sprzęt, awarie się zdarzają, ale gdzie taki dziadowski serwis jest??? U korbanka na darmowy przegląd czekałem max 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

no wiadomo że nic wieczyste niejest ale ciagnik za tyle kapusty zeby po 70mtg nawalil no to bez przesady.


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

przegląd na 100 godzin (zrobiony przy 70ciu, bo i tak stoi) 1450 pln netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubakar117
      Witam Od roku jestem posiadaczem valtry n134 active.Posiadam skrzynie z biegiem Eco i moje pytanie jest czy można podnieść prędkość w tej maszynie. Aktualna maksymalna prędkość to 43km/h.
    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj