Skocz do zawartości
brader88

tur w Belarusie przeróbka od case

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brader88    0

Nie było mnie stać na nowy ładowacz wiec postanowiłem przerobić z case do mojego belarusa który leżał u pewnego handlarza. Obgadałem sprawę ze znajomym ślusarzem i  ładowacz jest juz na traktorze. I takie moje pytanie do was bo podłączyłem wszystkie złącza do tych po lewej i prawej stronie kabiny z przodu i steruje ładowaczem dźwigniami koło kierownicy. Tur fajnie pracuje ale gdy go opuszczam ciągnik ciut zmienia obroty jak by przygasał i tylko przy opuszczaniu tak sie dzieje przy podnoszeniu i operowaniu łyżka nie. czemu tak sie dzieje?  I druga sprawa pewien znajomy twierdzi ze co jakiś czas będę zmieniał pompę od hydr. bo to nie morze byc tak tylko musi byc osobny rozdzielacz od tego tura. A co wy o tym sadzicie?

Radosław    0

ruska już nie raz rozbierałem i z rozdzielaczem to napewno nie prawda że musisz dawać inny przecież ciągnik ma w sobie rozdzielacz. Co do zmiany obrotów belarusy mają tzw. docisk i gdy wajche troche przesuwasz do góry ale nie do końca to tak się dzieje. Ale jeżeli ciągnik zmienia obroty nawet gdy wajcha jest całkiem u góry to może masz problem z powrotem oleju do zbiornika może być za mały przepływ bo nie zdąża olej z siłownika wracać do zbiornika.

brader88    0

U mnie właśnie jest odwrotnie wajcha do góry podnosi do dołu opuszcza i jak wezmę do końca to traci na obrotach także. Druga sprawa to zaczął mi ciec teraz na zakuciu przewód od szufli 2 mies. temu ten przewód  strzelił i był skuwany teraz zastanawiam sie czy nie za duże jest ciśnienie albo te przewody za cienkie sam już nie wiem?     

Wiadomość z agroFakt.pl

Radosław    0

ciśnienie możesz sprawdzić zegarem na forum już o tym pisało. a co do wajchy to może spróbuj odwrotnie przewody podłąćzyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się