sebastiano10

Klimatyzacja w bizonie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
master20002    203

jest o tym cały temat, poszukaj

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Wiadomość z agroFakt.pl

master20002    203

To nie jest klimatyzacja tylko klimatyzer, jakbyś czytał te tematy to byś wiedział bo był tam poruszany ten temat. Ogólnie to szkoda zachodu.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Peron    23

Ja sam robiłem do Dominatora 98, wszystko na nowych częsciach, wyszło ok. 3000 brutto. Przede wszystkim "chłodnica" od samochodu ma za małe oczka i się będzie zabijać. Ja długo szukałem, żeby coś dobrać przystępnego cenowo i z dużymi dziurkami.

Peron    23
Peron    23

zależy z czego masz najprościej, ja akurat dorobiłem potrójne koło do alternatora i z alternatora jest napęd, chociaż nie jest to najlepsze rozwiązanie.

chłodnice myślę umieścić z boku kabiny na zewnątrz dobre rozwiązanie czy lepiej jak by była gdzieś schowana(np, gdzie chłodnica silnika) żeby się bardzo kurz nie dostawał ? 

Peron    23

Z boku kabiny to musisz mieć dodatkowo założony wentylator na tą chłodnice elektryczny, do tego sterowanie na przekaźnikach itp. Ja umieściłem w tunelu chłodnicy, przewiew jest tam za...sty. Jak zmodyfikujesz nieco chłodnicę, to się nie zatyka w ogóle prawie. 

Marecki2922    70

Pomyśl może nad klimatyzatorem dachowym , nie jest taki chłód jak z rasowej klimy ale ma też wiele zalet bardzo łatwy montaż ,niema ryzyka przegrzewania  się silnika kombajnu ,daje bardzo czyste i wilgotne powietrze co daje efekt chłodu 

Sam miałem zamiar montować klimę i nawet kupiłem z BMW za 300zł ale sporo było zachodu i kłopotu aby ją zamontować , wszystkie za i przeciw zdecydowały że założyłem wodny klimatyzator i nie żałuję

Ja mam akurat taki 

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi38ev4kPTPAhXFVSwKHeg9AQgQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.walkermowers.co.nz%2Fabout-walker-mowers%2Fhistory%2Fbycool-cooler&bvm=bv.136593572,d.bGg&psig=AFQjCNFrlrnexrtELtEuPq2Jr_3rck_nnw&ust=1477422254239580

Edytowano przez Marecki2922

Sprzedam siewnik do kukurydzy kuhn maxima 4 , zasiał około 500 ha stan idealny

klimatyzacja się przydaje ja teraz jak kupiłem claasa celtisa 446 rx plus to jest klimatyzacja a w renault cergos 345 mam jeszcze i nawet nie myśle wsiadać i coś robić w polu jak jest gorąco

a co do wodnego klimatyzatora montowanego w dachu nie mogę założyć ponieważ nie da mi wjechać do garażu chyba że ma wysokości 45cm.U nas w agromie koszt takiego klimatyzatora ok 3tyś zł.

Edytowano przez sebastiano10

Peron    23

Też się zastanawiałem nad tym wodnym, ale wykalkulowałem, że za te pieniądze będę miał tradycyjną klimę. Poza tym opinie użytkowników tych schładzaczy nie były zbyt pozytywne.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Theagro3p
      Witam?
      Przyszedł czas na przygotowania do żniw.Wychodzę z zapytaniem jak wymienić filtr oleju w Bizonie Z056?
    • Przez dawidursus323
      Witajcie. W tym roku pierwszy raz posiałem życice wielokwiatową. Jak ustawić bizona super do młócenia takiej trawy bez znaczących strat? Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
      Ps. Zbiór jednofazowy.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Mam problem. A dokładniej chodzi mi o tylny wózek.
      Kiedz kieruje, to w prawo skręca sie bez problemów, ale w lewo tylko do pewnego momentu. jaka może być tego przyczyna???
    • Przez divio
      jaki oryginalnie numer ral farby żółtej miał bizon?
    • Przez benyk123
      witam wszystkich  Mam  pytanie odnośnie silnika do Bizona Z056.W te zniwa padł nam silnik. Potrzebuje dobrej rady od was.
      Czy robic samemu remont czy oddac do mechanika  Chodzi mi o kapitalny remont zeby to chodzilo
      Moze znacie dobrego mechanika z woj.lubelskiego ktory da gwarancje i porządnie zrobi nam silnik lub jakis namiar na wymiane na po remoncie tez z gwarancją. Z gory dziekuje
      Pozdrawiam licze na wasza pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.