Skocz do zawartości

MiroslawKr

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O MiroslawKr

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

  Zależy jak duże potrzeby masz na przerób, ale też warto przed zakupem podjechać zobaczyć bo nie zawsze to tak pięknie wygląda :)
 2. co do znakowania świń - kolczyk czy tatuownica

  Wszystkie rozwiązania znakowania zarówno do świń, krów, czy innych zwierząt gospodarskich masz na http://panfarmerek.pl/ w tym mają tez igły do kolczykowania i tusz do tatuażu w jednych z lepszych cen. Ja używam tatuażnicy do dziś, a ile już czasu minęło od jej zakup to nawet nie jestem w stanie już powiedzieć ;)
 3. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  No własnie możesz zrobić tak jak gr_rat radzi i tak na tym wyjdziesz chyba całkiem, całkiem ;)
 4. VAT w rolnictwie

  Dokładnie tylko warto, abyś tego przypilnował, bo sprzedawca zapomni Ty się nie upomnisz i może być na koniec roku duzy problem ;)
 5. Wypalanie rogów u bydła. Dekornizacja

  Według mnie najlepszy będzie dekornizator gazowy ze względu na małe rozmiary, brak przewodów, które znacząco wcześniej utrudniały mi pracę i w tym przypadku nie jest potrzebne zewnętrzne źródło zasilani, więc mogę wykonywać prace w dowolnym miejscu i warunkach. Swój kupiłem na http://panfarmerek.pl/ z gwarancją na 18 miesięcy, a zasilaniem na  butan. Udało się już wypalić na nim ok.  90-100 rogów cieląt i myślę, że na tym się nie skończy. 
×