-
Postów
126 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez BoRuT
-
Miałem pottinger eurohit 54n, wydawało się wtedy że to dobra maszyna, ale przesiadka na lely to niebo a ziemia. Trawa mokra świerzo po skoszeniu nie przewiędnięta a ona ścięli dywanem przy prędkości ponad 20km/h. I jeszcze odrzut graniczny nie przestawia się kółek tylko palce na ostatniej karuzeli i za miedzę nie rzuci.
-
-
Jeśli chodzi o dom to jest ciepły a ogrzewanie kosztuje tyle co wycieczka do lasu, a o elewację każdy robi tak jak lubi, jak dla mnie to obłożony cegłą wygląda lepiej niż zamazany jakimś kolorowym klejem ale każdy ma swój gust, a dach wymieniać tylko po to żeby był nowy bez sensu rozumiem jak by przeciekał ale tak to wolę w środku odnowić, a jak już coś w domu robić to myślę poważnie nad klimatyzacją i w przyszłym roku ma wiosnę będzie założona. A co do ciągnika każdy kupuję to co chce i nik nikogo do niczego nie zmusza, a koszty utrzymanie i ewentualnych remontów wiadomo są większe ale to co niektórzy tu wymyślają to jest wzięte z kosmosu, mam Ursusy i Fendty, awarie były i w jednych i drugich że Fendt jest dużo droższy to bym nie powiedział, a po za tym Fendta robisz raz i zapominasz, a w Ursusie robisz i za jakiś czas znowu to samo i tak w kółko, ponieważ jakość części do ursusa pozostawia wiele do życzenia, a komfort pracy bez porównania.
-
Ceny mleka 2020
BoRuT odpowiedział(a) na DzikiSimental25 temat w Ceny płodów rolnych i środków produkcji
Jak sytuacja w osm kosów? słyszałem że jakąś premie dostali -
-
-
-
-
-
-
- 34 komentarzy
-
- john deere
- 7r
-
(i 14 więcej)
Oznaczone tagami:
-
- 6 komentarzy
-
- John Deere
- John Deere
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
-
Hydraulikę blokuje do tura bo jest on podłączony pod tylne złącza w ciągniku. Ta orginalna blokada to dla mnie bardziej żart niż normalne rozwiązanie, ciągnik jest jeszcze wykorzystywany przy wycinaku z tyłu za tym jest jeszcze dźwignia którą przestawiam czy hydraulika ma obsługiwać tura czy wycinak, i tak po prostu jest to łatwiej i szybciej zablokować i odblokować niż tą oryginalną śrubą.
- 7 komentarzy
-
- blokowanie
- hydrauliki
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
