Zaloguj się, aby obserwować  
konrad1015

mały wózek jakie koła

Polecane posty

konrad1015    0

witam buduje własnie wózek i on ma wymiary szerokość 60 cm długość 105 cm i wysokość 40 cm na boku jest kratka aluminiowa cały jest wykonany z kątowników 2 cm na 3 cm stalowych

i ten wózek jest ciężki dość i tu moje pytanie mam starego składaka (rower) i nie wiem czy od niego koła wytrzymają ciężar czy będę musiał kupić od rometa czy od podobnej motorynki a jak ktoś by miał to kupił bym chętnie za rosądnom cene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1015    0

no nie wiem bo on bedzie do ciągnięcia ręczne albo do roweru nie bedzie na rączkach ja taczka tylko na dyszu a koła od taczki troche małe i nie wiem czy to uciągne bo np.kosze trawe i ją wywoże to ok bo jest lekkie ale naprzykład pujde po drewno do domu z pola zwieść i tu jest problem

a z resztą jak bym to ciągnoł sam na ubitej drodze ale ja mam piaszczystą a jeszcze do tego rower i napewno nie pojade.A jakeś inne pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Ja proponuje koła właśnie od jakieś motorynki super rozwiązanie sam mam właśnie takie koła przy wózku. Natomiast koła od roweru są węższe przez co ciężej może ci się ciągnąć jak będzie mokro, albo będzie błoto.


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1015    0

no własnie i ten wózek jest cięzki dość i od roweru myśle że się powiginają tylko cięzko dostać od jakiegoś komarka koła i to najlepiej jak by były dwa przednie.a nie ma ktoś z was takich kół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

tylko tutaj jeszcze piasty i oś lub półoski potrzebujesz


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Nie kupuj po allegro, jedź na złomowisko, popytaj ludzi a czasami za 1/4 ceny nowej sztuki kupisz a może nawet prawie za darmo.

Niedawno widziałem na złomie koło od tej zgrabiarki, a te koła od wsk to ja mam nieco mniejsze, od komara jakiegoś, to za zgrzewkę piwa mogę Ci wręczyć i nie pordzewiałe tylko w bardzo dobrym stanie gdzie na całości feldze jest pełno chromu. U mnie leżą w warsztacie bezużyteczne i przeszkadzają.

 

Radził bym do takiego wózka wyższe koła, bo w razie nierówności, progów, dziur to lepiej przejedziesz z dużymi kołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1015    0

o a ile mają cali te koła i masz może 2 przednie to by było super bo one mają równą grubośc i podaj mi swoją lokalizacje :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1015    0

dzieki za pomoc ale jak narazie kupiłem za prawie frytki dwa koła od rometa na złomowisku ale dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ssman860
      Witam!
       
      Chcę zmniejszyć rozstaw osi przedniej w swoim ursusie c385, ale nie mogę ruszyć końcówek (tych wsuwanych) Śruby ustalające puściły bez problemu, ale nie można ruszyć końcówki drążka.
      Moje pytanie: Ma ktoś jakiś sposób na ruszenie tego elementu???
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez 1cris1
      witam.
      mam pytanie potrzebujemy opon i felg do john deere 6150r do miedzyrzedzi:D
      obecnie ma przod 540 65 r 28 10 szpilek sr piasty 28
      tyl 650 65 r 38 8 szpilek 22 sr piasty:)
      mam pytanie jakie kola bd do niego odpowiednie
      dodam ze bd chodzil z rozsiewaczem o poj 3.... t i opryskiwaczem 4 tys l
      czy kola 11.2 r36 i tyl 13.6r48 nie beda do niego za male chodzi o szerokosc ?
       
      Pozdrawiam
      i z gory dziekuje za odpowiedzi
    • Przez Ciapek005
      witam. chciał bym zbudować maly kurnik na 4-5 kur co myślicie o takim http://olx.pl/oferta/mini-kurnik-kurniki-kury-perliczki-kaczki-egzotyka-CID103-ID4BvCh.html#7767b6eb6a ??
       
       
      zrobić jakieś docieplenie w środku ??
      proszę o wasze sugestie oraz małe podpowiedzi (jakies projekty ) POZDRAWIAM
    • Przez nunu85
      Czesc Panowie
       
      Kupiłem sobie doninatorka 98 sprowadzonego ponoć od rolnika, który miał wszystkie pola wokół domu, wiec wózka nie miał i nigdy nie używał.
      Mniejsza z tym.
       
      Ja w każdym razie wózek muszę miec, bo niektóre pola są pare km od domu po drodze wojewódzkiej, wiec z 4,5 metrowym hederem jeździć nie bardzo sie da.
       
      W związku z tym pytanie do was, czy bizonowy wózek da radę? (parę takich jest wystawionych na sprzedaż), czy będzie za krótki.
      Obawiam sie, ze moze byc za mały, ale moze ktos próbował takigo połącenia i da mi 100% pewność.
       
      Wózków od claasa nie idzie kupić żadnych, wiec jeśli bizonowy okaze sie za mały, to bede musiał coś samemu zbudować (nie wydaje sie to zbyt skomplikowane.
      Tylko prośba do was, jeśłi ktos posiada oryginalny wózek od hedera claasa 4,5m, to czy mógłby mi chociaż zrobić pare zdjec i podać podstawowe wymiary (bo jak na złość sąsiedzi mają albo 3,9 albo od razu 5,1.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj